• senaryosunu oynayan çocuklar yazdı ise gayet güel bir film. eğer o diyaloglar ve senaryo bir yetişkin tarafından yazıldı ise malesef ortaokul piyesinden hallice.

bilim kurgu falan da değil. ne bilim var ne kurgu, mantığa oturan hiç bir şey yok. yapımım kendi kurduğu bir mantık da yok. izlesem mi kararsız kaldım bilim kurgu severim diye kararsız kalıp buraya karar vermek için geldiysen ve yaşın 16'nın üzerinde ise seyretme derim.
  • yukarıdaki yorumlara güvenip izleme hatasında bulunduğum 2019 yapımı netflix filmi. hangi yaşa hitaben çekilmiş anlamak mümkün değil. çocuk filmi denemez +14 yaş sınırı var, yetişkinler için hakaret niteliğinde. 1,5 saati çöpe atmak isteyenler için bire bir. puanım 2/10 o da 1’i reis filmi dışında hiçbir filme layık görmediğimden. *
  • netflix'in yine fragmanda filmin yarisindan fazlasini anlattigi film.

onun disinda çerez olarak degerlendirilebilir. sıfır beklenti izledim , sıkılmadım.
  • (bkz: ben yandım bari siz yanmayın tavsiyeleri) sakın ama sakın. ne küçük çocuğunuza açın izlesin ne açın kendiniz izleyin. kendinize saygınız varsa bu filmi açmayın.
  • kesinlikle izlenmemesi gereken bir film.
  • 14 yaş sınırı var bence o sınırda kalsın.üst ve alt yaştakiler izlemesin.nerde (bkz: the goonies)ler.
  • eğlenceli bir film. çocuk oyuncular gayet başarılıydı.
  • zenci olan çocuğu izlerken o karakteri kendi çocukluğuma benzettiğim film.

edit: konu aslında güzel.. ama işte işleniş biraz çocukça.
  • ben beğendim. stranger things havası vardı. koordinat meselesi çok saçmaydı ama eğlencelik bir film işte. filmin adı konuyla alakasız:)
  • senarist, olaylara çocukların gözünden bakmış olsa gerek zira başrolde 4 çocuk yer alıyor.

çok ve gereksiz vaktiniz varsa izlenebilecek bir film.
hesabın var mı? giriş yap