• keske bilet parasi alsaydi fener. bedava izletmeseydiniz.
  • bugün şu emekli haliyle 10 numarayı giyip sahaya inse tolga ciğerciden iyi lf, max krusedan iyi cam oynar..ne anlatıyorsunuz allah aşkına..
  • fenerbahçe'de oynadığı yıllarda beklenen etkiyi yapamamış futbolcu.adam aldığı paranın hakkını veremedi ama bir türlü kızamıyorum ya. bana yaşattığı heyecan bambaşkaydı daha önce futbolda bu kadar hype yaşamamıştım. koşması,şut çekmesi, top sürmesi bile bana çok farklı, estetik geliyordu.
  • hadi diyelim her şeyi unuttuk, o milli takımdaki uçan kafa golünü nasıl unutacağız ?
  • dk basi gol miktari yuksektir cunku kendisi deplasmanlara gitmeyen, ic saha kupa maclarinda top oynamis karaktersiz, is ahlaki olmayan biridir.
  • fenerbahçe'ye tarihte en fazla zarar vermiş futbolculardan biridir. geldiğin güne lanet, gittiğin güne şükürler olsun.
  • fenerbahçe taraftarını umutlandırıp ardından büyük hayal kırıklığına sebep olan yıldız oyuncu klasmanından bir futbolcu.
  • ciddi ciddi zeka testine girmesi gereken top tepemeyici.
  • 12/13 sezonunda man utd’de yaptıklarıyla,city’ye etihad’da attığı frikik golüyle ve sir alex’in son sezonunda getirdiği şampiyonlukla benim için çok farklı bir yerdedir.bu adama haklı olarak çok sövülüyor türkiye’de ama bir zamanlar pl’de şampiyonu belirleyen adamdı kendisi.eğer 12/13 başında city’ye gitseydi muhtemelen city yine şampiyon olurdu.sonra moyes gelince zaten takımın da robin’in de tadı kalmadı ve fener’e geldiğinde de o eski hali hiç yoktu sakatlıkların da büyük etkisiyle.

son olarak bu adam tabi burada baya yatışa geçti ama kendisi açısından baktığımda adam haklı bir yerde.yani kariyer hedeflerini tamamlamışsın(lig şampiyonluğu,gol krallıkları vs) ve tsl’den çok yüksek teklif geliyor ve üstüne de cl falan yok.yani bu adam demek ki karakter olarak yatmaya müsaitmiş man utd sonrası için bunu geçiyorum ama bütün şartlar da fener’de oluşmuş durumdaydı zaten.
  • sakat sakat gelip eşek bağlasan atacak kadar gol atmıştır, bir de toz kondurmayan mallar var hala şaka gibi resmen. luis nani ile birlikte dönemin en gereksiz iki transferinden biri.
    yaklaşık 10 golünü kupa maçlarında 6 7 golü penaltıdan toplamda 80 maçta 40 küsür gol attığını hatırlatalım
hesabın var mı? giriş yap