• sessizce hayatımızdan yitip gitti. şimdi ne yapıyordur acaba?
  • acil öpüşme kiti.
  • ilk olarak kardesimde gordugum, at agzina bak sakiz gibi dediginde kagit sabunlardan yedirip aklinca esek sakasi yapicak diye dusundugum, bence ilginc ferahlatma seysi, rocco ya göre keskin nane aromali sekersiz agizda eriyen seker *. yalniz sekeri agzin tam ortasina koymakta fayda var, ben biraz sola koydum her nefes alisimda balkanlardan gelen soguk hava dalgasinin etkisinde kaliyorum, tek tarafli ferahladim *.
  • "keskin nane aromalı" olan ürünü pek bir gıcıktır.
    anneme verdim al tat diye; "naylon bu be" dedi ilk olarak. dilinin üstüne koymasından 3 saniye sonra bögürmeye başladı kadıncağız. hatta o keskinliğe olan ilk tepkisi "bu ne beaa esrar mı verdin bana" oldu. esrarında ne olduğunu bilmemesinden mütevellit ve acıyla karışık öyle saçma bir söz etti evet.

yani bir şekilde işkence aracı olarak kullanılabilir gibime geliyor bu şey.
  • bir paketinde 24 adet, zar kalınlığında, 30mm ye 200 mm ölçülerinde yoğun, keskin nane aromalı olanına pek dadandığım ürün,
    0 kalori yazıyor üstünde üstelik, aldığım ilk günden itibaren ağzıma birer birer arttırıp attığım bu şekeri ne zaman 24 ünü bir kerede atarım onu bekliyorum kendimce, ama yakındır, pek lezzetli oluyor, pek de keskin, mis mis.
  • "rocco" yu gorunce aklima ilk gelen rocco nun malum rocco oldugunu fark etmemi sağlamış bir rocco...

beynim çok kirlenmiş
  • taneleri ince olduğundan kabından dikkatli alınması gereken ürün.aksi halde 2 veya 3 tanesini yakalarsanız ferahlamaz, diri diri yanarsınız
  • bulamadığım hede. ya piyasadan kalktı ya da kimse almıyor diye marketler getirtmiyor.
    son zamlardan sonra baya kazikti zaten ama yine de bulamamak çok sıkıntı.
  • bunun paketini açmak bim marketi soymaktan kesinlikle daha zordur.
  • dilin üstüne koymak değil de, damağın ulaşılabilen en arka, boğaza en yakın bölgesine yapıştırıldığında etkisi bilmemkaç misli artan zımbırtı. bir de böyle deneyiniz.
hesabın var mı? giriş yap