16 entry daha
  • turnuvanın resmi fantasy oyununda lig oluşturdum, keyifli bir turnuva dileğiyle.

--- spoiler ---

join me in the league now no.22318 : ekşi sözlük
    password : vhxdc
    by clicking on this link : [https://gaming.rolandgarros.com/…ue=22318&mdp=vhxdc https://gaming.rolandgarros.com/…ue=22318&mdp=vhxdc]

--- spoiler ---
  • geldi çattı iki gözümün çiçeği. gün itibari ile kadınlarda ve erkeklerde 1.tur maçları ile başlıyor. güzel ve çekişmeli bir 2 hafta izleyelim.

kadınlarda dünya sempatiği iga yürür gibi, bu sefer çekişmeli geçmesi beklenen taraf erkekler. rafa nın dominasyonuna sahne olan yıllardan sonra novak, alcaraz, zverev, tsitsipas ve tabii ki nadal hepsi de favori. erkekler tarafında müthiş maçlar bekliyorum.

vamos...
  • erkeklerde favorim tsitsipas, kadinlarda ise swiatek. ancak bu yil roland garrosun surprizlerle bitecegini dusunuyorum. erkeklerde auger-aliassime, kadinlarda ise marta kostyuk.
  • kadınlar tenisi klasiği devam ediyor. roland garros 2022 nin açılış maçında, şu an turda iga dan sonra en formda oyuncu olarak gözüken ons jabeur polonyalı dünya 52 numarasındaki linette ye 2-1 kaybetti ve turnuvanın ilk sürprizine imza attı. gerçi wta de sürpriz demek ne kadar doğru bilemedim. wta in bu kötü ünvanını bu sene yıkan tek oyuncu iga oldu, bakalım onun performansı nasıl olacak.
  • sevimsiz ons jabeur'in 1. turda klas linette'e elendiği turnuva.
  • en sevdiğim turnuva.
    ilk gününde, alcaraz, landero'yu gittikçe artan bir şiddetle dövdü; 6-4/ 6-2ve 6-0
    alliassime, uyuşturucu kaçakçısı tipli, kavruk tenli peru'lu varillas karşısında 0-2 geriye düşse de 3-2 yenmeyi bildi.
    thiem serbest düşüşe devam edip ilk turda dellien gibi vasat bir isme yenilip, turnuvaya veda etti.
    eski toprak uruguay'lı pablo cuevas, brooksby gibi parlak bir ismi neredeyse oyun vermeden ezip geçti.

kadınlarda;
    linette, son zamanların flaş ismi jabeur'u eledi.
    kanepi, muguruza'yı saf dışı bıraktı.

günün göze çarpan başka bir maçı yok gibiydi, zverev, dimitrov vs rahat kazandılar maçlarını.
45 entry daha
hesabın var mı? giriş yap