• anahtar teslim 20.000.000 euro fiyatı ile (an itibari ile) dünyanın en pahalı (0km) otomobili. üretim adedi 1 ve çok büyük ihtimal ile suudi arabistanlı bir dolar milyarderinin garajını süsleyecek.
  • gta'da bile almayacağım vasatlıkta bir arabadır.
  • arkadan çıkan şemsiyeyi anlamadim? arabanin gotunden semsiye cikinca 20 milyon euro mu ediyor? golgesinde oturacagim bir araba almanin bedeli bu olmamali?
  • anlamsız bir araba.
    işte büyük markalar marka imajını böyle sağlıyor.
    keriz sikmek için arada bir "özel üretim" ürün çıkar.
    aaauuww wooww şöyle özel böyle özel de
    sadece bir iki tane üret ki, özel olduğuna inansınlar.
    yüzde on bin kâr yap, hem reklam yap hem para kazan.
  • şemsiye ile bize bir sey anlatmaya çalışıyor. (bkz: çıkar da gölgesinde rakı içelim)
  • erik gibi araba. içim gitti.
  • bok gibi arabadır efendim kendisi. detay verip zamanınızı almayacağım.
  • rolls-royce dawn üzerinde geliştirilen, model adını bentley speed six boat-tail'den esinlenerek alan araç, patron torsten müller-ötvös'e göre markanın tarihine bir gönderme niteliği taşımaktaymış. altyapısını aldığı araca göre bu otomobilde sıfırdan tasarlanmış 1813 adet yeni parça kullanılmış.
    rolls-royce sweptail rüzgarının devamı niteliğindeki otomobilin üretiminin bir motor yattan daha uzun sürdüğü söyleniyor.
    otomobilin motoru phantom'da yeralan 6,75l twin turbo v12 motorla aynı.
    yaklaşık 5,9m uzunluğa sahip aracın bagajı buzdolabı, güneş şemsiyesi ve christofle imzalı yemek takımlarını barındırıyor. otomobille birlikte 2 adet bovet marka saat de tasarlanmış.

https://www.rolls-roycemotorcars.com/…oat-tail.html
    https://bovet.com/…rolls-royce-a-true-collaboration
  • 38 milyon dolarlık fiyatı ile şu anda dünyadaki en pahalı otomobili unvanını elinde bulundurmaktadır. araba tasarımsal olarak harika tasarlanmış. rolls-royce aracın performans verilerini paylaşmamış fakat çoğu sitede zaten performans için olmadığı yazılmış. ya insan pikniğe gidecek olsa bu araçla mı gider! araç sahibi arkasında belki de hiçbir şey koymak istemeyecek iken, o kadar lüks araçta 2 sandalye ve kocaman şemsiyeyle gezecek. markanın bu stratejisi gerçekten kendinden soğuttu.
hesabın var mı? giriş yap