• bu adamı "nüfus planlaması vakfı"nın bir reklamına çıkarmışlardır.. reklam şöyleydi..

bu amca serbest vruş için topun başına geçiyor.. ikinci kare de barajı gösteriyor.. buyuk bir sahiplenmişlikle hayalarını avuçlamış bir grup erkek.. kuuuman geriliyor , geriliyor ve topa vuruyor. bir sonraki sahnede barajdaki erkeklerin hamam böceği gibi ters dönmüş ve hayalarını oğuşturan bir vaziyette çığlıkları görülüyor. derken kuuman görüntüye giriyor.. topu sağ ayağının altına alıp baş parmağı ile otostop çekme hareketi ile kıvrananları gösterip

"beni buna mecbur etmeyin" diyor..

bir sonraki sene doğum oranı % 10 düşmüştü..

(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
  • southampton fc'nin bütün as oyuncularını satması sonrası "idmana hazırız" başlığı ile boş idman sahasının resmini tweet etmiştir.

çok seviyorum böyle ince zekalı adamları. adam ağır troll çıktı rıza baba.

https://twitter.com/…1963/status/493689458458644480
  • sanılanın aksine erwin koeman'ın ikizi değil, sadece kardeşidir.
  • soulthamptonla anlaştıktan sonra oyuncularını bir bir kaybeden hoca. adam da haklı sezon başı muhakkak 'bu takıma bir iki takviye ile üst sıraların müdavimi oluruz, ufff kadroya bak be' demiştir...bakamadı
  • hakkında söylenen "inek öldürdü" hadisesi tamamen doğrudur ve şöyle bilinegelir :
    bi gün tv programı yapımcıları kuman'ın kapısını çalıp " kuman abi, bi şov programı hazırlıyoruz. seni de oynatçaz bizim için o meşhur vuruşlarından birini yapsana " diyolar.
    kuman da "tabi lan, ne demek, sizi mi kırcam." diyor ve önüne konulan topa her zamanki gibi ölesiye abanıyor.
    şanssızlık bu ya, fişek gibi giden top 35 metre ileride masum masum otlayan besili hollanda ineğine çarparak, hayvanı oracıkta yere seriyor. inek olay yerinde -teşhisi nasıl koydularsa artık- iç kanamadan ölürken ineğin sahibi çiftçi, şaşkın ve öfkeli biçimde "naaptın lan davarıma" diyerek kuman'ı mahkemeye veriyor. kuman abi davadan bi şekilde yırtasa da hayvanseverlerin uzun süreli protestolarına maruz kalıyor.
    budur.
  • çocukluğunda abanmayacagim teknik vuracagim düsturuna sahip olmamayı seçip toplara hayvan gibi abanabilme yetisini kazanan futbolcu. evvel zaman bir penaltısını hatırlarım barcelona'da oynarken,trt 3 veriyordu maçları,dakika bilmem kaç, geldi bu adam, attı penaltıyı, penaltısı direkten döndü ama öyle bir vuruştu ki direk 1 dakika falan sallanmaya devam etti. hatta spiker de şöyle bir laf sarfetmişti: "direk hala durmadı sayın seyirciler". böyle hayvan bir herifti bu.

hep şöyle bir şey hayal ederdim küçükken, hani rocky 4'de ivan drago böyle bir yere yumruk atardı, sonra o makine yumruğun gücünü ölçerdi ya, isterdim ki koeman ve hami biraraya gelsin, böyle bir prosedür uygulansın da kim daha iyi abanıyor anlayalım. olmadı ne yazık ki olamadı. koskoca bir kuşak hami mi koeman mı sorusunun cevabını alamadan telef oldu gitti, ah ah.
  • 1987 - 1988 sezonunda hollanda liginde 21 golle gol krallığında 3. oldu. tamam ulan lig dandik ama bu kadar da degil.
  • isveç 92 ya da amerika 94 çikartma kitabına göre de erwin koeman'in ikiz kardeşi...
  • yıllar önce valencia'nın çöküşünü baslatan teknik direktördür. o dönemlerde valencia kümede kalmayı bunu kovduktan sonra başarmışlardı diye hatırlıyorum ki ondan 2-3 sene evvel o takım la liga şampiyonlukları alıp şampiyonlar liginde finaller oynuyordu, kendisi bu kadar çapsız bir teknik direktördür.

barcelona muhtemelen koeman gibi bir kifayetsizin bile yutamayacagi kadar büyük bir balık ama barcelonanin teknik direktör seçimlerini anlamak mümkün değil gerçekten. bilerek takımın kuyusunu kazdiklarina inanacağım gerçekten. muhtemelen başkanları olacak adamın topu kucukken camp nou'ya kaçmış adam da taa o yaştan klubu bitirmeyi kafasına koymuş bence - bunun başka izahatı yok.
  • van gaal'in eline vermekte olan menajer.
hesabın var mı? giriş yap