şükela:  tümü | bugün
  • royal canin'in 1-7 aş arası kısırlaştırılmış kediler için piyasaya sürdüğü kedi maması. diğer royal canin ürünleri gibi pahalı ancak genel anlamda kedim çok seviyor. hatta aynı mamanın yaş halini değil kuru halini seviyor.

piyasada 2 kiloluğu 70 lira gibi terbiyesiz bir fiyata satılıyor.
  • zorlayınca 15 kiloluğu günümüzde 240 liraya bulunabilen. pahalı ama kısır kedicikler için en çok tavsiye edilen kedi maması.
  • pet shoplarda açık hali kilosu 22.5 tl'den bulunabilen minnakların pek severek yediği mama. kapalı paketlerin fiyatları uçmuş durumda, benim bütçem el vermiyor fakat pet shoplar büyük paketleri uygun fiyata aldığı için 1 kg'lik paketlerde açık bir şekilde vakumlanmış pakette satıyorlar. kedime yaklaşık 1 senedir bu şekilde alıyorum, löpür löpür yiyor.
  • ne hepsiburada.com'da ne de zooplus gibi büyük satıcılarda olmayan mama.sadece 2kg gibi küçük dozajlarda bulunabiliyor.öyle alınca da kg fiyatı yaklaşık 60 tlye gelen mama.muhtemelen euro kurunun artması ve ithalatçıların köşelerine sinmesinden kaynaklı bir kriz yaşanıyor.
    1 ay sonra gelen edit:cglyt uyardı,sorun ithal yapılmasında değil ithalatçı firmanın deposunu taşıması yüzündenmiş.
  • 15 kg lik paketi 350 liradan satılıyor. acaba satın alıp ufak poşetlere koysam bozulur mu merak içindeyim. bu şekilde alınca kilosu 23 liraya geliyor. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim nasıl bir yol izlemem konusunda.
  • her kuru gıda ürünü gibi hava geçirmeyen bir saklama kabına bölebileceğimiz kedi maması markası.
    serin ve kuru yerde saklamanız gerektiğini yazmadım farzediyorum.
  • bizim evdeki gurmenin yediği tek kuru mama markası. bir yıldan fazladır kullanıyoruz oldukça sağlıklı, herhangi bir sorun yaşamadık. ek olarak da tüyleri epey parlak. gören hangi mamayı yiyor diye soruyor öyle diyim. biraz pahalı ama tavsiye ederim. gerçi bu ara her ay zamlı alıyoruz ama yapacak bir şey yok gibi :/