• şöyle bir klibine denk geldiğim r&b rap sanatçısı. yani türkiye'deki kadın mc vokal eksikliğini düşününce 3 ayrı dilde bu işi yapabilen böyle yetenekli isimler görmek çok güzel. geleceği var.
  • sözlükte şu ana kadar ilgi görmemiş olmasına şaşırdım. bence hoş, yolu açık olsun.

rez alın. bu kadın yürür.
  • dna cover'ından dolayı kendisinden beklentim fazla olduğu için yeni klibe öyle süper müper diyemedim ama çok fazla potansiyeli olan biri.
  • ciddi bir araştırma içine girmedim hakkında ama şöyle bir göz gezdirince, ileride isminden sıklıkla bahsettirecek bir kız kardeşimiz diye düşündüren mc. ülkede böyle bir açık var kim ne derse desin. muhtemelen almancıdır, ne olursa olsun hip hop r&b rap vokalde, sadece kadın değil genel bir açık var. bunun gibi kaliteli işler çıkartsınlar öpüp başımıza koyalım. şarkı: "junya mafya" beğendim, iyi...
  • destek verilmesi gerekenler den birisidir, junya mafia şarkısı ağzıma pelesenk olmuştur: sanırım denizli'de yaşıyor.
  • türkiye için ideal r&b adayı. yavaş yavaşta olsa adını duyurmaya başladı.
    bahtı açık olsun..
  • verse girene kadar türk olduğunu anlayamadığım yeni nesil rapçi.sesi tarza çok uygun.
  • bunca yeteneğine rağmen neden yeni şarkılarını çıkartmak için bu kadar yavaş hareket ettiğini anlamadığım sanatçıdır
  • dostum, 3 farklı dilde rap yapan bir türk? üstelik sesi de kapı arasına kuyruğu sıkışmış kedi gibi değil hatta gayet güzel.

buralar karışır, önü açık. yürür gider.
  • henüz keşfedilmemiş olması çok üzücü.
    sesine, tarzına hayran oldum, yolu açıktır umarım.
hesabın var mı? giriş yap