• götü boklu iki yobazın yapmış olduğu videodan dolayı sinirlenmiş ve karşılık olarak çekilmiş videodur. tarihi ayarın verildiği link burada

ruhi çenet'cim sinirlerini bozma bunlar sadece nefes almaktan anlar.
  • o kadar taş atan, yaptığını küçümseyen, aşağılayan adamlar rica ediyorum kamera alıp daha iyisini çeksinler de onları izleyelim.

adam başarılı, ki küfür etmeden, absürt mizah yapmadan, kendini küçük düşürmeden, bir leğen oyun hamuru vs yapmadan hazırlıyor videolarını.

beğenirsin beğenmezsin. bak videoda çıkarıp masaya vurmuş, ilgilenmiyorum butonuna tıkla rahatsız ediyorsam diyor daha ne desin?

arabistan'ın yaptıklarını müslüman oldukları için es mi geçeyim diyor. ben arabistan'ı anlatıyorum islamı degil,, islamı böyler yasiyorlarsa kendi sorunları diyor.

hani eşeğe anlatsa böyle eşek anlar doğru der.

kendisini ara ara bunalınca izlerim, sıkı bir takipçisi degilim. yaptığı işe de büyük saygı duyuyorum.
  • ah ruhi vah ruhi...senin gibi kaliteli bir adamın bu kadar bağnaz bir ülkede kitlelere hitap etmesi ve en sonunda bunun gibi sikimsonik bir durumun ortaya çıkması....(bkz: türkiye'den siktir olup gitmek)
  • az önce izledim adam haklı beyler
    ortalama üstü içerik üretip çok çalışarak geldiği bir nokta var eleştirmeden önce bi zahmet 10 dk lık bi video editleyin de görün ne zor bi işi olduğunu
    çok fazla videosunu izlemedim ama izledikleri de boş değildi, bende uğraşıp video yapsam (ki yapmışlığım var) ve biri böyle boklasa ben de çemkiririm
  • her boka o kim bu kim amk diye bkz veren gereksizler ulan madem bilmiyorsun aç bak kimmiş neymiş öğren. hayır sözlükteki tek amacın fav almak like gütmek olduğu aşikar. bari işgal etme.

not: geçen haftaya kadar ben de bilmiyordum kim olduğunu youtube’da denk geldim birkaç videosuna gayet mantık çerçevesinde faydalı videolar hazırlıyor. ama gelip de sırf fav almak için, bu kim amk yazmıyorum.

edit: imla
  • tanımam etmem kendisini bir iki videosu dışında, fakat ne bu alınganlık amk? herkese sövülüp saydırılan bir ortamda, hiçbir eleştiriyi kabul etmeyip şikayet etmek, mağduru oynamak nedir?
  • bu cocuk beni ince ince ayar ediyo. tam degil ama boyle. ince ince.
  • haklı konuştuğu videodur. bu adama bu mecrada da olmak üzere çoğu yerde bok atıldı. heralde adamdan atom fiziği anlatmasını falan bekliyordu bizim fularlı yazarlar.

yaptığı işin kurusuz olduğunu ve en iyi youtube kanalı olduğunu söylemiyorum. ancak ortalamanın üzerindeki profile hitap eden bir popüler bilim kanalı ve bu konuda gayet iyi. boş boş eleştireceğinize yapıcı şeyler söyleyin de yanlış gördüğünüz yerleri düzeltmesine yardımcı olun bari.
  • bu tarz youtuberların çoğu kitap karıştırmadan sadece "google it" tekniği ile bulduğu bilgileri kaynak diye gösteriyor. clap clap. ayrıca gerçekten "ruhi çenet kim mk"
  • yeni izleyip hemen hakkında entry girmek için koşa koşa geldiğim videodur.
    ben de bunu anlamıyorum açıkcası. e be adam 3 milyon abonen var. sevdiğin, istediğin şeyleri yapıyor ve bununla iyi paralar kazanıyorsun. tabi ki kötüleneceksin. insanlar sana küfür edecek. gıcık olacaklar. yani bu tipik insan davranışı değil midir? bunca zaman youtube a video çekiyorsun ve halen birileri seni etkileyebiliyor mu..
    bence ruh içen et arkadaşın duygusal bir anına denk gelmiş videodur.
hesabın var mı? giriş yap