• adam anasının nikahından antalya sıcağına içki içmeye gelmiş. hadi türkiye'de içki pahalı diyelim, bunların ülkesinde ucuz. orada 365 gün içiyorlar yetmiyor burada da içiyorlar. kadınları değil ama erkekleri alkolik olmuş. ortalama ömrün 45-50 sene olmasından belli zaten.

kadınları başkalarının koynunda, bunlar alkolik olmuşlar. havuza kusan mı dersin, baygınlık geçiren mi dersin, zehirlenen mi dersin. ilk defa almanlara hak verdim.

bu ayılarla aynı yerde tatil yapmak istememekte haklılar. bizim millet bile bunların yanında evliya gibi kalır lan. üç kuruşluk tatil onlar için türkiye. kalite beklenmez o yüzden.
  • er kişiye klimaları faydasız eyleyen doğa olayı.
  • ruslar değil de rus erkek turistlerin olduğu otelde kalmak sıkıntılı olabilir. bunlar akşama kadar içip havuza girer ama hiç biri tuvalete gitmez. *
  • otelde kalacak param olmadigindan deneyemedigim durum.
  • sen bir de araplar ile tatil yap ondan sonra konuşalım delikanlı. tatili bırak denize bakmaya tövbe edersin.

bahsettiği ruslar belki gelen turistin %5'i belki var belki yok ama bu ruslar ne yapsa beğendiremiyoruz arkadaş. adamlar bir yaz tatile gelmedi ülke batıyordu amk acaydım gollarımı gitme diyeydim diye oteller, yazlık esnafı sokaklara döküldü.. şimdi adamlar geliyor bahanesi gözünün üstünde kaş var.
  • konaklanan otelin konsepti ile alakalıdır.

uzun süredir otel tatili yapmıyordum ve benzer efsaneleri ben de duymuştum. yok efendim sabahtan akşama kadar içiyorlar, rezillik çıkarıyorlar, hayvan gibi yiyorlar, görgüsüzler, saygısızlar vs.

geçen ay yüzde 60 rus ağırlıklı bir otelde sessiz sakin bir hafta geçirdik ailecek. hatta rus animatöre yan otelden gelen kahkaha kıyamet üzerine 'oranın animatörleri daha iyi sanki' diye latife ettim de 'clup tarzı orası, biz aile oteliyiz' diye yanıtladı beni.

gelir ve kültür düzeyi ortalama ve üzeri olan ruslar gayet efendi, kibar, saygılı insanlar gözlemlediğim kadarıyla. çoğu sporla ilgili, fizikleri yerinde. ingilizceleri yetersiz olsa da güzel sohbetler yaptık özellikle futbol ve siyaset üzerine.

çocukları da bizim veletlere göre daha olgun, ağlayan sızlanan, şikayet eden yok ortalık yerde.

kadınları giyinip süslenmeyi biliyor. havuz başında mayosuyla vasat görünen kadın akşam öyle bir makyaj ve kıyafetle iniyor ki, tüm defolarını kapatmış oluyor.

biraz meyve ve tatlı konusunu abartıyorlardı. tepeleme doldurup odalarına götürüyorlardı ki özellikle meyve lüks bir ürün rusya'da sanırım.

içkiyi ise severek içiyor adamlar, kolayca da sarhoş olmuyorlar. kime ne...
  • (bkz: hasiktir)

havuz başında haşemasıyla entry giren recep ivedik beyanatı.
  • otel odasına zincirlerle bağlanmadiysan cekip giderek çözebileceğin bir sorundur.

zincirlenmiş olsan zaten şuanda ruslardan sikayet ediyor olmazdin sanırım.
  • gürültücüler.çok gürültücüler.
hesabın var mı? giriş yap