• selvi kılıçdaroğlu, başak demirtaş ve dilek imamoğlu istanbul'da bir araya geldi. kaynak

https://eksiup.com/p/7980807xr2yt

dilek imamoğlu, başak demirtaş’a bir fular hediye etti.

gelecekte türkiye'yi yönetecek olan kişilerin eşlerinin buluşması ve böyle samimi hareket etmeleri beni çok mutlu etti.

her şey çok güzel olacak.

edit : inkar politikası uygulayıp hdp'yi yok sayanlar, chp'ye en çok zarar verenlerdir.

edit2 : terörist senin babandır.(hdp'ye terörist diyenlere ithafen)
  • osmancık yoksa, masada aponun mektubu okunmamışsa gayet de normal bir buluşmadır.
  • osman öcalan’ın eşi de bahçeli’nin eşini ziyaret ederdi ama bahçeli bekar. olmazsa şöförleri buluşsun.
  • vay vay vay bir tek dilek öcalan eksik
  • terörist sevici olan hdp'nin, hapisteki genel başkanlarından birisinin eşiyle buluşulma durumudur. eğer ki bu buluşma 31 mart seçimlerinden önce olsaydı istanbul'u ekrem'in kazanması hayal olurdu. chp iyi parti ile çok güzel bir sinerji yakalamışken neden böyle işlere kalkışıyor anlam veremiyorum.
  • siz biraraya geldiyseniz, kutuplaşmanın diğer tarafında mevzilenmek vatanseverlik meselesidir. sizin gibilerle her zaman zıt kutuplarda olacağız.
  • devlet televizyasını hain öcalanın kardeşine açan bopçular tarafından hoş karşılanmayan buluşma ! iktidarı muhalefeti bop emrinde diyoruz da kimse tınlamıyor!
  • bu buluşmayı eleştirmek yerine trt'ye çıkan terörist başlarını kim çıkardı onları eleştirin.

edit: bu entry için beni utanmazlıkla ve idrak edememek ile suçlayan oldu gerçekten çok ilginç.
  • sözlükteki yazarlar da ilginç baya.
    yanlışı neden yanlışla kapatmaya çalışıyorsunuz kardeşim hasta mısınız? önce şu yapılanı hoş karşılamıyorsanız onu belirtin, sonra devlet televizyonuna çıkan tiple ilgili yorumu yaparsınız.

burada konu şu dörtlünün buluşması. selam falan göndermiş, insanlık olarak çok seviyorum demiş. kusura bakmayın bu zihniyet beni temsil edemez bu saatten sonra. zaten hiçbir siyasi partiye yakınlık duymuyordum. bu da ufacık umut kırıntılarım varsa bile onları da silip süpürdü. sizinkine saygı duyarım. ancak terör örgütüne alenen yakınlık gösteren birini, partinin genel başkanının eşinin "çok sevdiğini belirtmesi" bana ters geliyor. sevgiler.
  • benim en çok dikkatimi çeken masadaki mütevazı tercihler oldu.
    şu görüntüler hafızamdan silinmediği için...
    yiyin efendiler yiyin
hesabın var mı? giriş yap