• temel karamollaoğlu'nun twitter'da paylaştığı videodur.
    twitter linki
    youtube linki

araç geçiş garantisi verilerek yaptırılan köprülerin kamuya maliyetini gerizekalıya anlatır gibi anlatır gibi videoda anlatmış.
    osmangazi köprüsü: 32 aylık araç geçiş garantisi 38.9 milyon araçmış ve köprüden 19.7 milyon araç geçmiş. 19.2 milyon araçlık fark bulunuyor. bu köprünün kamuya maliyeti 4 milyar tl civarında.
    yavuz sultan selim köprüsü: 30 aylık araç geçiş garantisi 125 milyon araçmış ve köprüden 37.2 milyon araç geçmiş. 87 milyon araçlık fark bulunuyor. bu köprünün kamuya maliyeti 2milyar 88 milyon tl...
    geçmeyen araçlara toplamda 6 milyar tl ödeme yapılmış.
  • yazık ya. hesap kitap bilmiyorlar desem hepsi varlıklı insanlar parayla uğraşan insanlar kafası çalışan insanlar. görev zararı desem bu tür işlerde görev zararı olmaz bildiğim kadarıyla. bilmediğimiz başka hesaplar var desem, çıksa biri anlatsa görünen şöyle ama gerçek böyle diye kafamız vicdanımız rahatlasa. bilemiyorum kimse için de kötü düşünmek istemiyorum. neticede bu vatan hepimizin.
  • güzel tespit.
    şimdi sıra sizin icraatınızda.
    buna engel olmak için ve bilhassa buna sebep olanların sandıktan galip gelmemesi için adayınızı çekip, imamoğluna desteğinizi açıklarsanız samimiyetinize inanacağım.
    yoksa gerisi lafügüzaf.

gelen mesajlar üzerine edit: lider odaklı seçmenin olduğu şu dönemde, parti genel başkanının yapacağı bir destek açıklamasının, oyları imamoğlu lehine çevireceğini düşünüyorum.
    2014 seçimleri ile 2018 seçimlerindeki ittifaklara bakarsanız, dediğim daha net anlaşılacaktır.
    aksi olmaz mı, siyasette her şey mümkün.

uyumadan önceki son edit: partinin tabanının nasıl bir durumda olduğuna da ilgili linkten bakabilirsiniz. ölmeden önceki son konuşmalarına da aşağıdaki önerilen videolardan ulaşmanızı tavsiye ederim. içi boş bir düşünce ortaya koymak pek tarzım değildir. desteklersiniz desteklemezsiniz o ayrı. ancak emin olun, hiç güzel ayrılmadılar.
  • ekşi'nin gündeminde ilk sıralarda olması için entry'mi bırakarak destek olduğum video.

tebrik ediyorum kendilerini
  • biraz daha anlaşılabilir olabilirdi.
    yap işlet devret modeliyle hazine/devlet kasasından para çıkmayacak denilmesine rağmen devletin kasasından toplamda şu kadar yılda ortalama bu kadar çıktı, önümüzdeki 10-15 yılda bu kadar çıkacak diye biraz daha detay verilebilirdi.
    başarılı ancak belirli bir düzeyin seviyenin üzerinde kesime hitap ediyor.
    konudan habersiz köprünün ihtişamıyla zevke gelen maalesef çok geniş bir kesim var.
  • metin feyzioğlu'nun daha önceden yaptığı videonun benzeri nitelikte maliyet analizi.
  • yine saadetin çok konuşulan reklamların altına muhtemelen mgv gençliginden bir genc arkadaş
    bizi ovmeyin bize oy verin
    yazmıştı aklıma geldi yine gülümsetti beni..
  • kendi tabanının kime yakın olduğunu bildiğinden sebep, istanbul seçimlerinde adayını çekmeyerek doğruyu yapan partinin, yine doğruları sade bir şekilde dile getirdiği videodur.
  • temel reis yine bilale anlatır gibi anlatmış link
hesabın var mı? giriş yap