• youtube, youtube olalı böyle bir hız görmedi galiba. kadın sürekli yayında, durduramıyoruz. günlük rutin telefon görüşmelerini mi yayınlıyor nedir, anlamadım.

ablam bi' yavaş, bi' sakin ol!

hasbelkader ikisini izlemiş bulundum ama sürekli öneri olarak yeni bir saba tümer videosu çıkıyor karşıma.

tanım: karantina sıkıntısını derinden hissettiğim sunucu.
  • bir zamanlar türkiye'nin neden olduğunu anlamadığım bir şekilde en seksi kadınları arasında gösterilen şen kahkahalarıyla meşhur spiker/aktüalite programcılarındandır.
  • şahsen tanıdığım fetö’nün icazeti ve desteğiyle büyüdüğü konuşulan, onlar bitince havayı alan dünyanın en kötü niyetli insanıdır. bu kadına mazlumu emanet etsen hizmetçi olarak kullanır. malum ortam daha fazla yazamıyorum. birebirde olsa neler anlatırım.
  • karaca reklamıyla iticiliğine iticilik katmış kadın. bir reklam bu kadar mı çirkin sunulur saba? her şey para olmamalı ya şu hayatta. para için her şey yapılmamalı.
  • benzetildiğim için herseferinde mutluluk duyduğum kadındır
  • ibo show isimli programda şu an memelerini gözümüze sokmaya çalışan kalçaları çok mu çok güzel bir kadındır kendisi. her ne kadar yaşlansa da hala ölüyü diriltecek kadar gideri vardır. ah be saba lisedeyken sana aşıktım be kadın.
  • bir sözlük yazarı "gereksiz seksi" demişti bu kadın için. sonuna kadar katılıyorum. türkiye'deki en seksi 50 kadını say deseler, cidden aklıma gelmez. ama bir yerde görünce "bu kadın çok seksi değil mi ya?" derken buluyorum kendimi.

evet kesinlikle 'gereksiz' bir seksapaliteye sahip.
  • boydan noksan ama etine dolgun, yüzü de ortalamanın biraz üzerinde mature bir ünlümüz.
  • gülerken martı gibi öten kadın

(bkz: martı ötmesi)
hesabın var mı? giriş yap