• ev arkadaşımdı kendisi.

aynı zamanda sınıf arkadaşımdı da.. bir yıl aynı evde kaldık sonra ayrıldık, ama o istikrarını hiç bozmadı. her sabah benden en az bir saat önce uyanır saçını, makyajını artık daha başka aklınıza ne gelirse işte yapardı. akşamları uzun uzun düşünür ertesi gün ne giyeceğine karar verirdi, ojelerini akşamdan yenilerdi (evet inanması güç ama her ak-şam!).

ben derse on beş dakika kala uyanır ve ondan önce çıkardım, kudururdu. *

sonuç 1: aynı yıl mezun olduk.

sonuç 2: evleniyor, ben evde kaldım.

yıllar sonra gelen edit: merak eden arkadaşlar olmuş şimdi durumlar nasıl diye. arkadaşım hala aynı kişiyle evli mutlu çocuksuz. beni sormayın artık :'(
  • maalesef olamadığım kızdır. :((
    edit: mesaj atmasanıza lan abazalar erkeğim ben.
    erkek olduğum için o "kız" olamıyorum dedim.
  • uyuyan kıza göre 10 yıl sonra cildi daha kötü olacaktır.
  • başarılı makyaj yapabiliyorsa tebrik edilesidir. eğer ben sabahın yedisinde makyaj yapmak zorunda kalsaydım muhtemelen böyle bir şey olurdum: http://imbbpullzone.laedukreationpvt.netdna-cdn.com/…
  • benim bu.

ayrıca, 4 sene okul üstüne 16 sene iş hayatı derken yaklaşık 20 sene sabahları makyaj yapmış birisi olarak erkeklerin " makyaj yapmayı " kafalarında çok abarttıklarını düşünüyorum. full makyaj derken; fontöden, eye liner, rimel, allık, hafif bir ruj toplam 10 dakikamızı almıyor beyler. öyle 2 saat önce uyanıp, ayna karşısında saatlerce makyaj yaptığımız falan yok.

sizin bizim gibi, makyajsız halinimizi gördükleri an, herkesin ortasında " hasta mısın ? " " hiç iyi görünmüyorsun " diyen köpekbalığı hemcinsleriniz yok. eskiden sadece tıraşınız vardı. şimdi şu lanet sakal modası yüzünden, tıraş da hak getire.

makyaj yapan, bakımlı kızlara çemkireceğinize, sabahları yüzünüzü yıkayıp çıkabildiğiniz için, kollarınızdaki tüylerle maytap geçilmediği için, koltukaltıymış, bacakmış hiç düşünmeden istediğiniz an popunuza şortunuzu geçirme lüksünüz olduğu için, tüm canlılar içinde nedense dişinin güzel olmak zorunda olduğu tek canlı türündeki erkek olarak doğduğunuza yatın kalkın şükredin.
  • erkeklere benden kötü haber. makyajsız sandığınız kızlar no make up make up
    ustası olabilir.
    çünkü erkekler kırmızı ruj+rimel i ağır makyaj kabul ederken, boya badana seklinde fondoten+nude ruj u makyajdan saymıyorlar.
  • daha bu sabah hayret ettiğim kızdır. 5 dakika daha uyuyayım insanlarındanım. bu sabah yine 5 dakika daha uyuyayım diyerek alarmı 35 dakika ertelemiş ve sonunda sürüne sürüne yataktan kalkmıştım. tipik sabah rutinini gerçekleştirmek üzere tuvalete gittim. "ulan bi sabah ağzım gözüm şiş uyanmayayım tipe bak yurttan çıkana kadar biraz düzene girsem bari" diye düşünüp aynaya bakarak dişlerimi fırçalarken arkamdan bir "şey" geçti. maşalı saçlarını savurarak koca makyaj çantasını aynanın önüne koydu. uykudan şişmiş gözlerimle çaktırmadan ona göz atarken kız yapmış olduğu makyajına son rötuşları yapmaya başladı. heralde far sürmemesi içine dert olmuş far eklemesi yapıyordu makyajına. şu hazırlığı yapabilmek için en az 7de kalkması lazım. benim için imkansız bir şey.

yine de bu kızları yadırgamıyorum. helal olsun kendilerine saygı duyuyorum. erken uyanıp saçlarını ve makyajlarını yapmaya üşenmiyorlar. arada gaza gelip "lan yarın biraz süsleneyim bari" diye karar alıp 5 dakika erken uyanıyorum ama makyaj yapma faslından sıkıldığımdan kapatıcı-rimel-ruj 3lüsüyle idare ediyorum. bu da bir şey tabi.
  • yataktan cikarken gunun zorluk seviyesini veteran secmis kiz. zira kimisi semi-pro secip semi makyajla gelir, hos goruntuler olusmaz.
hesabın var mı? giriş yap