• bazı kitaplar desinler ki kitap yazdım ben demek için yazılmıştır. kitabın adı bilinip içeriği bilinmeyen kitaplar satılmayan kitaplar serisine katılacaktır.
    bu arada bazen 16 saat uyuyorum bazen 2 saat bazen 54 saat uyumuyorum, bedenin belli bir saat ile şarj olmaya ihtiyacı varken ruhun şarj olma süresi belli değildir.
  • 12 yaşında falandım okuduğumda o zaman mantıklı gelmişti. şimdi gelmiyor
  • benim gibi günde 2 saat uyuduğunda da aptal gibi oluyorsun.

ne değişti şimdi.
  • şu anda karşımda duran kitaptır . yazarı erdal demirkırandır. potansiyeli yüksek , kişisel gelişim konusunda başarılı kitaplara imza atmıştır. pazarlama ve satış konusunda güzel fikirleri vardır. severek okuduğum kitapları fazladır. kitabın içeriğini özetlemek tatmin etmez , okunması gerekir.
  • kimse kusura bakmasın ama saçmalıktır.
    ki yatakta çok iyiyimdir bir bıraksalar 13 14 saat uyurum
  • erdal demirkıranın kaleme almış olduğu kitap. okudum şayet katılmıyorum, nedenleri de yazmak isterdim fakat uzun geldi, merak eden yazarlar mesaj kutumu yeşillendirsin iki sohbetin belini kıralım.
  • içi dert dolu, yıkık ya da sağlıksız olduğu için 5 saat uyuyup bütün gün mal bir surat ifadesiyle gezenlerin “biz zekiyiz” diye uydurdukları cümle. aşırı üzgün, hasta, depresyonda olmaktan dolayı uyuyamamak yanlış değildir, ben de zamanında bu sebeplerden dolayı uyuyamadım. siz siz olun böyle bahaneler uydurmayın. sağlıklı insan 8 saat uyur; kafası daha iyi çalışır ve enerjik olur.
  • mantıklı bulduğum önermedir. en az 10 saat uyumak varken neden 8 saat uyuyasın ki ?
  • ben hep 6 saatlik uyurum
hesabın var mı? giriş yap