• - fotoğraf çekeriz, 31 çekeriz, ulan sular kesik keşke yapmasaydık deriz

yıllar sonra edit: arkadaş başlık nedir, ben neyi anlatmak istemişim hiçbir fikrim yok kusura bakma.
  • -sadece bir telefon degil senin hayatin deriz, adami kerizleriz.
  • virgül konduğu taktirde anlamı değişecek cümle:
    sadece bir telefon değil, senin hayatın.
    sadece bir telefon değil senin hayatın!(anne ağzından)
  • insanin hayatinin sadece bir telefon degil ama ayni zamanda telefon faturasini odemekten de mevcut oldugunu hatirlatan bir slogan.
  • tüketim çılgınlığına hizmet eden reklam sektörünün son yumurtası. bu çılgınlık öyle bir boyutta ki şuan buraya yazdığım satırları bile kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilir. susmak kabullenmek, konuşmak ise reklam sayılır oldu; ne yapacağımızı şaşırdık...hiç bir madde hiç bir alet benim hayatım olamaz, ama öte yandan ünlü yazar oscar wilde'in dediği gibi "bana lükslerimi verin, temel gereksinimlerim olmadan da yaşarım" der hale getirildik. alın lüksler sizin olsun temiz hava, su , toprak ve bol güneş benim olsun.
  • "evet.."
  • sadece bir telefon değil senin hayatın, faturası, baz istasyonu, kendi kendine göçmesi, spam mesajları, operatörle uğraşmalar, şarjın bitmesi, çalınması, bütün bunlarla uğraşmaya başladığın 15 yaşından sonra yaptığın her telefon konuşması ve mesajlaşmaların...
  • kişiyi farkındalıkların en büyüğüne hatta farkındalığın ötesine taşıyan önermedir. şahsen sibernetik bir organizma olan ben gibi şahısların modası geçmiş çipleri bu sayede güncellenmiştir. ben yazılım diye buna derim azizim.
  • hp'nin "bilgisayarın hayatındır"ından araklama slogan.
hesabın var mı? giriş yap