• "aklımda birtek sen varsın
    ben senden istediğimi kimseye diyemiyorum"

diyerek kızdan ne istediği konusunda beni derin şüphelere gark etmiştir. benim aklıma bir şeyler geliyor ama insan "sadem" dediği kızdan bunu istemez aga!
  • yanlış anlamadıysam yorumcunun kıza fuck buddy olmayı teklif ettiği bir şarkıdır bu.
  • ilyas yalçıntaş yorumu da güzeldir. dinlenir, dinlettirir.

https://www.youtube.com/watch?v=ne20enlpkg8

edit: link güncellendi, teşekkürler delican.
  • ilk dinlediğimde sadem ne ki dedim, nasıl bi şeyki bu dedim sonra sevdim ama... o seslenişi sevdim(sadem) aklıma sütlü kahve gelmedi benim, sanki böyle saf bişeyler varmış, böyle güzel, böyle duru, öyle bişeymiş sadem... kıssadan hisse bana güzel, çoğuna saçma şarkı.
  • sabaha kadar yalnız içecem ulan ben diyen dimağların başvurabileceği güzellikte bir soner sarıkabadayı şarkısı. ne zamandır dinlemiyodum. dinledim. ne kaa özlediğimi fark ettim.

http://youtu.be/-dom87bdchm
  • şüphesiz ilyas yalçıntaş yorumu daha güzeldir.
  • soner sarıkabadayı abimize türkçemize katkıları için teşekkürü borç bildiğim albüm.günümüzde kullanımı azalan hece ölçüsü, uyak, redif gibi konulara uygulama olarak şarkılarını seçmiştir.
  • çok güzel şarkı.ilyas yalçıntaş çok güzel söylüyor.
  • dün tanıştığım şarkı olur kendileri.

bir gün bir şarkı hakkında entry gireceğimi söyleseler gülerdim muhtemelen. önce bi soner sarıkabadayı versiyonunu dinledim, bakınırken ilyas yalçıntaş'ın söylediğini buldum. kesinlikle ilyas yalçıntaş'ın sesiyle on kat daha iyi olmuş.

"sadem" kadar güzel bir seslenişi sanırım bugüne kadar daha duymadım.

yormadan, sormadan seveceğim seni sadem
    gönlüme sarmadan ya buna var mı müsaaden?
    hiç durmadan, yorulmadan seni bekleyeceğim zaten
    evime düşen bir kaç saç telin olmadan, ya buna var mı müsaaden?

şunun bana hissettirdiğini, bugüne kadar çok az şarkı hissettirdi.

eve düşen birkaç saç teli kadar önemsiz bir ayrıntının değerinin yüze çarpılışı sanırım bana bunu hissettiren. aslında her gün yaşanan o ufacık şeyleri cepte görmek ve bunlara alışmak, sonra kaybedince o bir saç telinin eksikliğini hissetmek.

gerçekten çok başarılı.
  • huzur veren şarkıdır. tam da bunaldığım, her şeyin üst üste geldiği bir anda geçmişi hatırlatmıştır... perşembe güzel haber alayım lütfen...

soner sarıkabadayı - sadem
hesabın var mı? giriş yap