• bugün gerçekleşen beklenmedik hadise. kapkaranlık bir albüm gelir bunun üzerine.
    https://www.instagram.com/…en-by=sagopakajmer_resmi
  • sagopa kim onu geç kolera kim diye isyan ettiren olay.

kim lan bunlar
  • değer miydi bu kadın için ceza ile tartışmaya
  • şoke etmiş karardır.
  • sagopa'nın bitişi esen rüzgarın etkisiyle ismailağa tarikatına takılmasıydı.

sonra baktı o şekilde para akışı yok o işleri bıraktı. o gün sagopa zaten bizim için bitmişti. ahlak ve dürüstlük olmadan ne islam olur ne de başka güzel bir şey.

ceza mesela. sagopayla kıyasladığımızda hep ceza amerikanvari özenti repçi olarak görülür, sagopa ise duygusal doğunun has çocuğu imajı çizerdi. (ırak işgali klibi olan şarkıyı hatırlayın)

hayat garip işte. ceza sagopa'dan çok daha efendi, karakterli ve prensipli bir adam çıktı.

konuya gelirsek, hiç şaşırmadım boşanmasına kolera'dan sagopa'nın. eminim kısa sürede yeni biriyle ya evlenir ya da sevgili olur.

yarın öbür gün hükümet değişirse de emin olun en azılı kemalist-solcu-milliyetçi vesaire olur.
  • gerçekten çok üzüldüğüm durum. hatta kahroldum desem yeridir. hava da çok kasvetli. kötü bir şeyler olacağı belliydi zaten. gidip marketten iki poşet bira alayım da, evde acımı dindireyim.

(bkz: alkol almak için bahaneler)
  • iyi olmuş sago dinleyeceğiz diye şarkı giriş çıkışlarında cırtlak sesine maruz kalıyorduk
  • boşanma her ne kadar kötü birşey olsa da bundan sonra kolera'nın düet ayağına sagopa'nın şarkılarını mahvetmeyecek olması güzel birşey. ikisine geçmiş olsun, sagopanın hayranlarına hayırlı olsun diliyorum, ne deyim.
  • haber gerçektir. kolera da sayfasında açıklama yapmış

https://www.instagram.com/…v4nmfr/?taken-by=kolerap

ikisini de severim, üzücü bir durum. boşanmalara genel olarak üzülen biriyim, böyle sevdiğim iki isim boşanınca ekstra üzülüyorum. ne diyelim yolları açık olsun.
  • bu erkek milletinin ergenlikten cikisi ile topraga girisi pespese gerceklesiyor sanirim dedirten bosanmadir. fanlari onlari birbirine etiketlemesinmis. siz unlusunuz la bize ne? engellersin sen simdi watsap'tan falan da.

var bir bildigimiz ki sozluyoruz. (bkz: eski eş)
hesabın var mı? giriş yap