• sahibinden.com'da sadece araba satıldığını sanan "fakir" yazar beyanı.
  • 2018 de aynı aracı 96bine almış olmam..
  • kimsenin kimseye zorla bir şey satmadığı gibi, herkes kendi malına istediği fiyatı yazabilir. alıp almamak alıcının bileceği iştir. sahibinden kapansın, 100k’lık arabayı 85’e satsın değil mi insanlar?

arkadaş galerici galiba, e tabi sizin işiniz de zor.
  • ev araba vb ilanları ücrete bağlanmalı.
  • hiç kapatmaya gerek yok. aracını satmaya çalışanları puanlama özelliği ile birlikte ilana yorum yazma özelliği koyacaksın sonra otur seyret cümbüşü.
  • kesinlikle katılıyorum.x arabanın değeri 100 bin. tok satıcı ilana koyuyor 115 binden. saf alıcı 110 binden alıyor arabayı üstelik ucuza aldığını düşünüyor.birkac günde oldu mu sana arabanın piyasası artık 110 bin mis gibi.
  • yarattığı, nemalandığı, eşi-dostu, ölüyü-diriyi acımadan öptüğü platform kendinden büyük oyuncuların pazarı olunca uyanan amiplerin feryadı.

bu amipler; bir kaç yıl önce 3 liralık yıkık arabaları 5 liraya millete sokmaya çalışırken "mal benim malım. ederini de ben belirlerim. serbest piyasa, yoksa paran almazsın!" diye zırlarken de gülüp geçip alıştığım düzenden vazgeçmeyip kredimi çekip vergimi verip sıfır araba almıştım.

ha gayret uber'i yasaklat, scooter girişimine salça ol, onu kaldırt, bunu sınırlandırın diye diye hak yolunu bulup gominist olacaksınız az kaldı. alıştınız nasılsa, kaç çocuk yapacağınıza, nasıl doğuracağınıza, ne yiyeceğinize, ne konuşacağınıza, kimi sevip kimi sevmeyeceğinize karar veren bir devlet kavramına, yolun çoğunu gittini azı kaldı bulgur kingler sizi.

özetle; su veren itfaiyenin hortumu.
  • bence de bütün suç sitenin yoksa ekonomimiz falan süper istediğin zaman sıfır vergiyle istediğin arabayı alıyorsun
  • ekonomiyi düzeltmek yerine sahibinden.com un kapatılmasını istemek , ne bileyim , nereden tutsan süper fikirmiş dedirten hadise.

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
  • hah şöyle niyetinizi açık açık yazın. her gün her gün kafa sikmektense yazın koçum böyle.

o sitedeki komisyonu akpli birine yedirmek istiyoruz o yüzden üstüne oturmanın yolunu yapıyoruz diyin.

ikinci el piyasasındaki hareketlilik siteyi niye bağlıyor onu da söylersen bize aydınlanalım.

ikinci el araç piyasasında herhangi bir sorun yok bence.
hesabın var mı? giriş yap