• deniz sekiyi beraat ettirme sebebi olabilecek kadar sağlam bir parçadır ki; "böyle şarkılar yazacaksan ne istiyorsan onu iç bacım" denilerek davası bir daha açılmamak üzere kapatılmalıdır.

(bkz: tuttum bunu)
  • deniz seki'nin hüznü şenlendiren bir parçası.
  • "deniz seki'yi seviyorum tamam mı! bak dostum al o beyaz kıçını ve bu sahici duygulardan uzakta dur." şeklinde bağırmama sebep olmuş şarkı. hepiniz mi queensin arka sokaklarında caz dinliyerek büyüdünüz? ayh, bi siktirin gidin rica ederim.
  • the big bang theory nin bir bölümünde sheldon cooper, penny kendisini halo da yendikten sonra, "nasıl bilmiyorum ama kesinlikle hile yapıyor, kimse hem bu kadar çekici hem de bir video oyununda bu kadar iyi olamaz" diyordu. bu şarkıyı dinledikten sonra aklıma bu replik geldi deniz seki için;

"nasıl bilmiyorum ama bu kadın kesinlikle bir yerlerde hile yapıyor, kimse hem bu kadar magazinsel olup hem de böyle güzel şarkılar yapamaz mütemadiyen" diyerek göndermemi yapayım. pek güzel bir şarkı olmuş.
  • "ne vardı sanki boyle sarki yapacak'' dedirten ve repeat konusunda rekorlari zorlayan bir deniz seki sarkisi.

- selam, bana bir media player, bir sahici ve bir repeat tusu verir misiniz?
  • erkekler de yanar ile allah belani versin arasinda konumlandirdim kensini. o tip bi sarki
  • bengü sanırım klibinde venüs'ten gelen bir uzaylıyı oynuyor. ha bu arada: (#46042102)
    bu arada2: bu entry oynarken yazılmıştır.
  • bu sıralar dinlediğim tek şarkı. çok da beğendim, sesi zaten bengü'nün çok güzel.

"gönlünü gönlüme, ömrüne ömrüme. yazmıştım sildiler zorla.."
  • klibini izlerken bengü'yü çekip "gel şu kaşını gözünü bir düzelteyim" diyesim geliyor.

arkadaş seni türkiye lolita diye severken niye kendini bu kadar yaşlı gösteriyorsun? o yanaklar nasıl sarktı öyle?
    hülya avşar show programına bile neredeyse atletle çıkıyor "genç işi" olsun diye. neden bu 60lardan kalma kıyafetlerle klip çekmek? o makyaj...o ceket...ve ceketin içinden çıkan sutyen...

otur, otur, sıfır!
  • bengü'nün şarkısı olanının klibinde kendisinin 20 yıl sonraki halini demet akalın 5 yıl önceki haliyle oynamıştır.
hesabın var mı? giriş yap