aynı isimde "şahsiyet" başlığı da var
1732 entry daha
  • arka sokaklar isimli dizinin 500 küsür bölüm sürebildiği bir ülkede 12. bölümüyle final yapmıştır.

güzel kızlar yakışıklı oğlanlarla sevişemedi diye mi acaba mesela fi kadar ses getirmedi ve izlenmedi?

fi'den çok daha doyurucu ve kaliteli bir işti. kaç bölüm sürmüş olursa olsun unutulmazlar arasına girdi benim açımdan.
  • dizinin on iki bölüm olacağı başından belliydi.

iyi bir mini dizidir.

(bkz: mini dizi)
  • türkiye'nin true detective'i olmuştur bence. 12 bölüm planlanmış olsa da 2.sezon için yine true detective benzeri bambaşka bir kadro ve bambaşka bir senaryoyla dönüş yapabilir. yani umarım yapar ve bizler de izleriz yeniden.
  • bunu da buraya bırakalım

https://www.youtube.com/watch?v=u4inygay92s
  • ne yazsam şahsiyet dizisinin uyandırdığı hisleri anlatmam mümkün değil. reyhan’ın hikayesi açığa çıktıkça ağlayarak, sona doğru ağlarken gülerek izledim. türkiye’de kadın olmakla ilgili, adaletle, iyilikle, yozlukla, namusla ilgili bir baş yapıt. izlemediyseniz muhakkak izleyin.

türkiye yeni ve çok iyi bir de yönetmen kazandı, onur saylak muhteşem bir iş çıkarmış, eminim daha çok iyi işini izleyeceğiz.
  • iyi başladı, kötü bitti. masum gibi.

galiba bu yeni nesil türk internet dizilerinin kaderi bu.
  • türk dizi tarihinin en şahsiyetli yapımı olmuş.
    seçilen konu isabetli.
    emeği geçenleri kutluyorum.
    gelecek sezonu iple çekilecek.
  • haluk bilginer'in oyunculukta zirve yaptığı, aslında günümüz sorunlarının en büyüklerinden biri olan taciz/tecavüzü çok güzel işleyen bir seri katil dizisi.

finaliyle ters köşe yapmakla beraber, alttan alta verdiği mesajlarla da ağzıma sıçmıştır.. sinir ve üzüntü karışımı gözlerimi yaşartan nadir dizilerden ve finallerden biri oldu. final sonu çalan şarkı ve klip ise, sanırım dizi tarihindeki en über şarkı-klip kombinasyonudur benim için.

gerek sinematiği, gerekse jeneriği ve müzikleriyle harika bir dizi olmuş.

türk dizi piyasasında böyle kaliteli nice diziler görmek isteriz, izleyin; izlettirin efendim.
  • oyunculukları ve senaryosu ile türk dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olmayı sonuna kadar hak ediyor.
    reyhanın günlüğünü okurken o kadar kötü oluyor ki insan, bütün insanlık adına utanıyorsun. ama her şeyi unutuyoruz, bunu da unutacağız, bunları yapanları da...
    bu sahsi bir mesele değil, bu bir şahsiyet meselesi.
  • harika bir dizi 2 oturuşta bitirdim
2827 entry daha
hesabın var mı? giriş yap