• istanbul küçükyalı-altıntepe'de yeni bir şube açmış olan burgerci.
    cidden beklentinin üstünde bir kalitesi var. konsepti ve burgerlerinin tadı oldukça başarılı. fiyat olarak da mc donalds/burger king seviyesine yakın olması diğer gurme burgercilerden ayrılmakta.
  • altıntepe şubesini ziyaret ettiğim yer. konsept başarılı, çocukların aklını çelecektir ve satışta başarılı olacaktır. burgerleri ise gayet kötüdür efendim, mc ve big ikilisinden çok uzakta tat olarak. zamanla düzeltirler herhalde.

edit : dün bir daha deneyip, mantarlı burgerini beğendim.
  • gurme burger şekli yapıp çakma burger king tadında hamburger satan lokanta.

az önce içtiğim sprite'ın şekeri yoktu, çakma maden suyu içtim resmen.

tek artısı ucuz olması. burger king' ın yerine ekonomik bir obezite tercihi olabilir.
  • daha 3 gün evvel yolda giderken sağımda fark ettiğim, e bu adamlar daha içeride sıva yapıyordu, ne vakit sıvayı bitirip de burger satmaya başladılar da ekşi'de konu oldular diye düşündüğüm, burger zincirimsi dükkan.
  • altıntepe şubesine inanılmaz dekorasyon yatırımı yapmış yerli fast food. tüm yemek boyunca ortalama masraf hesaplaması yapmaktan içim dışıma çıktı. onun dışında yediğim burger bildiğin whooper'dı. gözümü kapatsalar bir ısırık alsam aa burger king derdim.

velhasıl markalaşma ve tanınma süreci uzun olur ama kötü bir yer değil gibi.
  • dün itibari ile ilk siparişimizi verdik.bu kadar çabuk gelmesini ve getiren elemanın güleryüzlü olmasını resmen unutmuşuz.yemeksepetinde yazdığımız notlar genellikle dikkate alınmazdı ama bu sefer alınmış :) eşim beğendi ben de beğendim.
    yukarıda ki arkadaşın dediği gibi "gözümü kapatsam burger king diyebilirdim" ben de.
    menü yanında gelen patatesler ve soğan halkaları da gayet lezzetli ve sıcaktı.sadece sos konusunda biraz çalışılabilir.
    mekanına gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum
  • diğer fast food şirketlerinde ki gibi küçük burger beklediğimden yanına chicken balls denen tavuk toplarından sipariş verdim bugün. vermeme gerek yokmuş. burger'ın kendisi gayet doyurucu ve büyük. toplam ücret 20 bile değildi. bk yada mcdonald's 'da rahatça 20+ ücretinde olur onların büyük porsiyonu. umarım bozmazlar ilerde.
  • aslında lezzet olarak çok iyi değil ama fiyat/performans olarak bakıldığında rakipleriyle mücadele edebileceğini düşündüğüm burgerci.
    ilginç kampanyaları var ve ürünlerine ilginç isimler koymuşlar, dikkat çekici. fast food da olması gereken herşeye sahipler, en önemlisi gerçekten hızlılar. burger değil köfte ekmek yiyoruz hissi gelse de sonuç başarılı. bir çok kişi köfte ekmek tercihi yapabilir burger karşısında. burgerler biraz küçük tek eleştirim olabilir, patatesi iyi.
  • reis menüsü ile parlaması çok muhtemel zincir burgerci.
  • burger king'le hemen hemen aynı menüleri, aynı lezzette ve daha ucuza satan fast food zinciri.
    üsküdar şubesi için konuşuyorum.

bi de reklama koydukları kovboy kesinlikle recep tayyip erdoğan'a benziyor.
hesabın var mı? giriş yap