• kendisinden doğum haritası analizi aldım. oldukça keyifli bir analizdi, okuduklarım bitmesin istedim. aklında soru işaretleri olan yazar arkadaşlarımıza tavsiye edebilirim.

verdiği bir tarih var ve o da 1 yıl sonrası. umarım 1 yıl sonra buraya editleyecek bir şeylerim olur (:

edit: kendisi doğum saatimi retrifikasyon yöntemi ile belirlemişti. kendisinin verdiği saati bildirmeden, uzak bir arkadaş vasıtasıyla yeni bir retrifikasyon yaptırdım ve saatler birebir. hangi methodu kullanıyorsa oldukça başarılı.
  • (bkz: #134500705)
    kendisinden kariyer ve para bazlı doğum haritası baktırdım, tavsiyem okumadan baktirmamaniz.
    hatta en iyisi hiç baktirmayın , paranıza yazık.
  • yıllardır merak ettiğim doğum saatimi sonunda kendisi sayesinde öğrenebildim. ayrıca doğum haritamı da büyük başarıyla yorumlamış, ağzım bayağı açık kaldı. inanılmaz bir analiz. çoğu şey bana hayatım boyunca ışık olacak. kendisine minnettarım.
  • sesi gerçekten pozitif enerji veriyor, bir şey diyemem. ayrıca gerçekten ilgili fakat bana söyledikleri hiç bana uygun değildi. teorik detaylara çok girdiği için anlaşılmaz bir hal alıyor yorumlar. ben ses kaydı şeklinde istemiştim toplamda 20 dk civarıdır kayıt, belki yarım saat.

ayrıca 1 yıllık öngörü de almıştım kendisinden ve hiç dediği gibi ilerlemedi. öngörüyü fal olarak düşünmüyorum kesinlikle. olma ihtimali güçlü olaylardan bahsedildiğinin farkındayım, zaten “aa burda a harfli, uzun boylu birini görüyorum” gibi de değildi, olması gerektiği gibiyd kesinlikle fakat ı ıh. pek sevmedim. şimdiki aklım olsa o parayı vermem.
  • hayatımda ilk astroloji danışmanlığını kendisinden almış oldum. zaten niyetim vardı iyi ki yolum kendisiyle kesişmiş diyorum. yaşadıklarımı, kendimi daha iyi anladım; gittiğim yanlış yönler, yanlış seçimler, davranışlar, öğrenmem, geliştirmem gerekenler daha bir oturmuş oldu. analizin üzerine sorduğum sorulara verdiği harika cevaplarıyla her şey daha bir pekişmiş netleşmiş oldu gözümde. 10 seans psikoloji seansına katılmış gibi bir etkisi oldu bende. :)

ruhunuzdan, merkezinizden, kendinizden uzaklaşmış, kaybolmuş hissediyorsanız yönünüzü, yapmanız, geliştirmeniz gerekenleri bulmak; kendinizi, yaşadıklarınızı daha iyi anlamak adına bile astrolojik danışmanlık alınmasını hatta kendisinden almanızı çok tavsiye ederim.
  • tesadüf eseri denk gelip doğum haritası analizi yaptırdığım yazar. psikologun söylediklerinin çok benzerlerini söylemesi şaşırtıcıydı. bir süredir düşüncelerimi meşgul eden konulara değinmiş kendiliğinden. eline sağlık.
  • ilk astrolojik danışmanlık alma deneyimimi kendisiyle gerçekleştirdiğim yazar. analizleri gayet yerinde ve başarılı. bu konuda inanılmaz yetenekli olduğunu düşünüyorum. kafanıza takılan bir şey olursa ilgiyle cevap alıyorsunuz.
    kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
  • doğum haritamı çıkarıp paragraflarca beni anlatan analiziyle ağzımı açık bırakmış, astrolojiye mesafeli olmama rağmen bana bu denli nokta atışlarıyla şok üstüne şok darbeleri yaşatan ve görünen o ki işini çok seven bir arkadaş.

dil kullanımı aşırı nazik ve akıcı. bir tane anlam bulanıklığına sahip cümlesine rastlamadım. çok teşekkürler samarkand!
  • bazen bir konu hakkında iki farklı uçta düşüncelerim oluyor. içimden bir ses daha kuralcı, disiplinli bir yaklaşım sergilerken diğeri koy götüne diyor.
    bunlardan hangisi benim gerçek sesim, hangisi dışardan içime yerleşmiş yanıltıcı bir ses diye düşünüp karar veremiyorum. ve genellikle götüne koyamıyorum, hep kontrolü elinde tutmak isteyen tarafım harekete geçiyor.
    samarkand’a bir soru sordum, akış, doğum haritamı analiz etmesiyle sonuçlandı.
    kendimi her zaman gerçek bir yay burcu kadını zanneden ben, güneşimin konumu nedeniyle aslında oğlaktan daha fazla etkilendiğimi öğrenmiş oldum.
    o iki uçlu fikirlerin nedeninin de bu arada kalmışlık olduğu ortaya çıktı.

ayrıca psikoterapide kendimle ilgili öğrendiğim, fark ettiğim şeyler onun analizinde de karşıma çıktı. haritamın, çıktığım içsel yolcuğun yönünde bir açılım gösterdiğini, ve benim geçirdiğim dönüşümün, haritamın gerektirdikleriyle örtüştüğünü öğrendim.

yatırım tavsiyesidir.
  • kendisinden iki ay önce doğum haritası için danışmanlık aldığım ve analizine hayran olduğum yazardır. o kadar ilgimi çekti ki astrolojiyle daha yakından ilgilenmeye başladım. haritamı çok profesyonel bir şekilde yorumladığını düşünüyorum.çok güzel bir deneyimdi benim için.
hesabın var mı? giriş yap