şükela:  tümü | bugün
  • ocak 2018 itibariyle 3000 mah pil, 5,6 inç fhd super amoled ekran, type-c şarj, 16 mp kamera, ipx8-6 suya ve toza dayanıklılık, 64 gb dahili hafıza özellikleriyle satışa çıkmış telefon.
    samsung'un tüm yeni telefonlarında olduğu gibi fiziksel home tuşu bu modelde de kaldırılmış. samsung türkiye garantili olanlarının çıkış fiyatı 2899 tl civarında.

tüm özellikleri:

(bkz: https://www.epey.com/…r/samsung-galaxy-a8-2018.html)
  • amiral gemisi fiyatıyla piyasaya sürülen orta-üst segment telefon.

üzerine 250 lira daha koyarak s8 alabildiğiniz için çok saçma bir seçenek haline geliyor. bu telefonu 500 euro'dan satarız diye düşünen koreli arkadaşları tebrik ediyorum cidden.

128 gb xiaomi mi 6'yı 2.000 liraya alabiliyorsunuz. hakeza lg g6'nın* fiyatı da oldukça makul. hatta 32 gb bile olsa iphone 7 almak mümkün 3.000 liraya.

bilemiyorum altan .
  • tam ben yazacaktım yazmış benden önce bir yazar arkadaş. amiral gemisi fiyatına satılıp amiral gemisi olmayan telefondur.

bunu alacağınıza gidin mi mix 2'ye bir göz atın. ya da ne bileyim oneplus 5t de olur. 2800 tl nedir kardeşim adam mı düdüklüyorsunuz?
  • 5.6 inç telefona 3000mah pil az gelmiş sanki.
  • satış fiyatı bir samsung klasiği olarak kısa sürede biraz düşen ve bir günü rahat çıkaran pil performansına sahip telefondur. günlük kullanımda donma , kasma yapmayan bir işlemci ve yazılıma da sahiptir. malzeme kalitesi olarak premium bir hissiyatı verir tabi ki daha makul fiyatlarda alternatifleri mevcuttur , gerisi kişisel tercih meselesidir.
  • oneplus 5t gibi bir alternatif varken tercih edilmemesi gereken telefon. normalde, samsung telefonları bol özellikli arayüzü ve s serilerindeki ekran-kamera performansı nedeniyle severim; ancak galaxy a8 2018, fiyatı düşmüş haliyle de mantıksız bir telefon olmuş.

(bkz: #76620028)

oneplus 5t tercih ederek, 2160p, 1080p@60 ve 720p@120 fps gibi standartlaşmış kamera özellikleri, gpu'su çok daha hızlı ve cpu çekirdek sayısı daha yüksek olan bir yonga seti, daha büyük bir ekranı ve daha yüksek miktarda (6 veya 8 gb) ram'i olan bir telefona sahip olabilirsiniz.
  • bugun media markt'ta 2bin300 civariydi sanirim..gayet guzel geldi bana..