• amerikali bi stand up'ci...hugh hefner'in roast edildigi celebrity roast olayinda gordum ilk...superdi...itin gotune sokup cikardi elemani..:)
    merak eden olursa bunnies are not whores diyecegim baska da bisi demiyecegim...
  • amerikada gecen haftalarda vizyona giren "jesus is magic" filmiyle dikkat ceken komedyen (film cogu yillardir yaptigi stand-up konularinin hikayelenmis harmanlanmis versiyonudur).

ayrica sahsi kanaatimce gelmis gecmis en seksi kadin stand-upcidir.
  • en güzel esprisi "insanlar andy dick'in gay olduğunu düşünüyor ama o straight, çünkü az önce katie holmes'a çıkma teklif etti" olan komedyen
  • şirindir, hoştur ama sözlük yazarı olsa ve stand up'larında anlattıklarını sözlüğe entry olarak girse ışık hızıyla zamanın ötesine geçecektir. tutucu bir insan olmamakla beraber, sayın silverman'ın yaptığı ırkçı ve aşağılayıcı esprilerin - kendisi sadece güldürme amaçlı olduklarını belirtse de - kendisini başarılı bir komedyen yapmaya yardımcı olmayacağını düşünmekteyim. jesus is magic'in sonunda kardeşi laura silverman ile yapılan mini görüşme bence sarah silverman gerçeğini çok keskin bir şekilde özetlemektedir:

- so how is working with sarah?
    - if you're really really into sarah, it's great. because she's into sarah so you have a common interest.

not: sanat için soyunursa fikrimi değiştirebilirim.
  • hakikaten komik pozlar verebilen bir zat.

http://pics.livejournal.com/…_ignorami/pic/00028g4b
  • mtv movie awards'da paris hilton için şunları söylemiştir*: "paris hilton'a hapishanede özel davranılacakmış. hapishanede kendisini daha rahat hissetmesi için gardiyanlar parmaklıkları penis figürleri şeklinde boyayacakmış. bence yanlış bir uygulama çünkü paris hilton bu parmaklıklarda dişlerini kırabilir". bu arada paris hilton da şovu seyretmekte, gülsem mi ağlasam mı diye düşünmektedir.
  • kuzeyli redneck.
  • insan vucudu bulmu$ south park karakteri. cizgi dizilerde unlulere sovulunce "super olay, yuru be!" diyenler bunu canli biri soyleyince neden celallenir anlamak cok ama cok guc. ben anlamiyorum $ahsen. seviyesi du$ukse, south park'in da oyle?
  • kendisinin paris hilton ile ilgili yaptigi espriyi konu alan video'daki tek komik sey, kanimca jack nicholson'dir. adam yaslandikca sempatiklesiyor.
  • comedy central ve komedyen arkadaslari tarafindan nasil pazarlanmissa artik, aklimda iyi bir komedyen oldugu izlenimi olusmus daha kendisini izlemeden. ama izledikce inanilmaz kotu esprileri karsisinda hayretler icinde kaldim. irkci espriler yaptigini saniyor ama espri yapmiyor. kotu irkci espri bile degil (ki onu gormek isterseniz carlos mencia seyredin). bir de genel olarak 13-14 yaslarinda arkadaslarimizla yaptigimiz cok ucuz cinsel espriler yapiyor. butun numarasi bu. ha, belki arkadas ortaminda cok komiktir, esprileri inanilmaz zekidir ve yariyordur falan. ama komedi yazari olarak cok basarisiz.
hesabın var mı? giriş yap