• omuzlardan sümüklü böcek geçmiş etkisi yaratan gereksiz nesne.
  • aslı astarı umurumda olmamakla birlikte beni rahatsız etmeyen askıdır.

türk erkekleri olarak; alttan çıtçıtlı body, saydam sütyen askısı, ugg, tayt derken neye bok atacağımızı şaşırıp ipin ucunu biraz fazla kaçırdık gibi geliyor.

n'apsın abi hatunlar sırf bizim abazan gönüllerimizi tatmin etmek için paso mini etek,jartiyer, üstten 3 düğmesi açık gömlek,üstünde ceket kombinesiyle mi dolaşsınlar.
  • "bak benim omzum açık ama yıldız tilbe gibi de kadınım" mesajı veren aparat.
  • kıllı kollar, kot etek altına giyilen tayt ve alttan çıtçıtlı body'le ölümcül bir combo oluşturur.
  • sararanları var bunun. takmayın öyleyse kızlar, gidin yenisini alın. paranız yoksa normal sütyen takın daha iyi, yada hiç takmayın*.
  • amacınız kamufle etmekse asla kullanılmaması gereken aparattır. hele ki kullana kullana sararanları var bunların, evlerden uzak.
  • sütyen askılarının göze carpmaması için kullanılan bu aparatın güneş vurdugu zaman parıl parıl parlaması amacının dışına cıkmasına neden olmaktadır. normal bir sütyen askısı bende bir etki yapmazken seffaf sütyen askısını görünce askı-sütyen-gögüs-meme ucu seklinde sure gelen bir çagrışım silsilesinin olması ayrıca düşünülmesi gereken bir çelişkidir.
  • yazın geldiğini entrylerinin çoğalmasından anladığımız askıdır.

bu kadar kişi sevmiyor, üstelik tene de yabışıyor, ama bir tedavülden kalkamadı gitti.
  • yerini saydam sutyene birakmasi gereken.
    hani aski maski da istemez..
  • garibanın hayalidir. valla arkadaş bana itici gelmiyorsunuz.
    varsın saydam olsun olm yavv. yalnız o değil de sanki beğenmeyen erkeklerin alayı victorias secret mankenlerinin kulisinde çalışıyor hee. olm zaten ikizleri ve havalisini halley kuyruklu yıldızı gibi 75 senede bir görüyoruz "sütyeni bulduk, saydam askılı bu yaaa" mı diyecez, alla alla.
    (bkz: aza tamah etmeyen çoğu bulamazmış)
hesabın var mı? giriş yap