• günaydın steakhouse etiler'in işletmecisi süleyman dilek'in nispetiye caddesi etiler'de 800 m2 alana sahip steakhouse bar club projesi
  • çakma nusret e hoş geldiniz.
    ortam fiyakalı ve modern.

adından da anlaşılacağı gibi kırmızılar sağda ve solda.
    elinde kasap tahtası üstü kurutulmuş et ile gezen beyfendi açık havanın tozu-toprağı ile bezenmiş eti servis ediyor.(çakma sarı rolex ide gözümden kaçmadı)
    yemek daş larımız hafif paralı doktor-yan rolün de yanı rol alan genç oyuncular ve foto sevdalıları.
    mekan ana yola yakın,önü gaspçı valeler ile kuşatılmış.hafif ilerisinden sola dönerseniz dünya göze giden

yolda park yeri bulabilirsiniz.(beleş)
    lokum güzel.salata güzel.et fiyatları akranlarına göre uygun ama arkadaş sprite 12 tl.
    tatlılar etçiden çok muhallebici kıvamında.trimasu var.yad tirimisu mu?
    iki kişi 200-300(alkolsuz)kalkarsınız.bahşiş vermeyincede suratlar 5 karış oluyor.ulan zaten totalde 400-500 gr et yemişiz.daha ne kadar verelim?
    1 kere gitmeye-görmeye değer ama 2. oraya bağış olur.

bu arada nusret i de hiç sevmem.scarlet in yerini bilmeme rağmen isimleri yazan aşırı kibar-çirkin kuğu boyunlu kıza' pardon scarlet ne tarafta' diye sordum.kız afalladı ama yeri tarif etti yinede.hakkaten kibar kızmış...
  • bugün ilk defa gittim. en beğendiğim tarafı ambiyansı ve kullanılan malzemelerdeki detay ve özen.
    scarlet lezzetten daha çok ambiyans ve sunum satıyor.
    yemeklere gelince;
    iliki çok beğendim.
    lokum günaydın seviyesinde bir nusr-et değil.
    tatlı olarak napolyon hem sunum ve hem lezzet olarak başarılı.
    fiyatları nusr-et'ten ucuz. tek kişi alkolsüz ortalama 100tl.
  • etiler günaydın'dan tanıdığımız süleyman dilek'in yeni mekanı. etiler günaydın'ı bana göre diğer günaydın şubelerinden farklılaştıran da kendisiydi. fakat scarlet'e giderken açıkçası beklentim çok yüksek değildi. ama rahatlıkla söyleyebilirim ki son zamanlarda yediğim en lezzetli lokumu ve kafesi yedim. brezilya döneri muhteşem değildi ama başlangıç olarak biraz tadılabilir.
    mekanın dekorasyonundan başlangıçta pek hazzetmedim. bu sanırım alışıldık steakhouse görüntüsünün olmamasından kaynaklandı.
    mermer zemin, mermer masalar, siyah ve kırmızı ağırlıklı bir ambiyans var. yine de bu seçimin de bilerek yapıldığı belli. yani alışılmışın dışında ve özgün ama biraz soğuk geldi bana açıkçası.
    fiyatları da komşusu etiler günaydın ile aynı aralıkta.
  • 7 milyon tl yatırım yapılmış.
  • etiler'de genç girişimciler tarafından yapılan yeni nesil steakhousecu. fiyatları diğer steakhouselara göre uygun ve konsepti de farklı.

ps: secret formulaisimli kokteyl, şiddetle tavsiye edilir.
  • kurucusu muhteşem süleyman'dır. ustası cüneyt asan'dır.
  • herşey iyi güzel ama ekmeklerini beğenmedim. bu tür yerler et konusunda en iyi olmak için kasıyorlar, ama etin yanındaki ekmeğin kalitesi de önemli bence.
hesabın var mı? giriş yap