• sonunda gösterilen çekim hataları kendisinden daha komik olan film..
  • ilk 4 filmi beğendiğim serinin son filmine tebessüm bile etmemem yaşla mı alakalı filmle mi çok merak etmekteyim
  • leslie nielsen'sız tadı çıkmayacaktır.
  • fragmanından yola çıkarak denebilir ki ilk dört filme hiçbir şekilde yaklaşamayacaktır. kötü olacağı gün gibi ortada ama adamlara kızamıyorum ki. dalga geçebilecekleri adam gibi korku filmi yok lan piyasada. serinin önceki filmlerinin temel aldığı filmler paranormal activity'den ne kadar iyiyse, bu film de serinin ilk filmlerinden o kadar kötü olacak. charlie sheen'li sahneler için şans vermek lazım yine de.
  • daha izleyip de yorum yapan olmamış. ben gülmek için gittim, karnım yarılmadı ama eğlendim, ayrıca salon pek anlamadı esprileri tek başıma da kahkaha atmak istemedim kendimi tuta tuta izledim iyi bir deneyim olmadı. kaçırılacak büyük bir şey yok, malum yerlere düştüğünde evde müstehcen esprilere(yüzde 85) anıra anıra gülerek izlemeniz daha eğlenceli olacaktır
  • sadece baştaki lindsay lohan ve charlie sheen 'in olduğu bölümü beğendiğim film. gerisi çok sıkıcıydı.
  • boku çıktı artık sonu yok bunun serinin ilk 3 filminde gayet gülerken diğer filmlerde kalite git gide düşmüştür
  • sinemada izlenmeyecek bir film. hatta evde bile izlenmeyecek derecede kötü bir şey. resmen scary movie serisinden soğutur adamı. nerde o güzelim üçleme nerde bu. gülmeyi geçtim bari birazcık tebessüm etseydim iyiydi.

bu filmi yapmaya çekmeye çalışanlara lanet okuyorum.
  • serinin diğer filmleri ile kesinlikle ayrı tutulması gerek.bu filmin diğer seri filmler ile hiçbir alakası yok.tamamen zaman kaybı.espriler o kadar basit ki önceden tahmin edilebiliyor.en iyi sahneler ise hizmetçinin bütün sahneleri ve havuz temizleme motorlarının vermiş olduğu parti.ayrıca küçük kızların sex objeleri ile olan sahneleri berbat.küçücük kızın eline vibratör vermişler ve diğer küçük kız elindeki çubuğu poposuna sokuyor.espri mi kalmadı kardeşim ya!10/4.
  • artık bokunun çıktığını düşündüğüm, ilk 3 ' ü gayet başarılı olan film serisinin son filmi.
hesabın var mı? giriş yap