• temple run'dan sonra ilk defa bir oyun için bu kadar mesai harcıyorum. öyle çok büyük dikkat, devamlılık istemediğinden çerez gibi bir oyun. özellikle attırdığı golleri yutup'tan bulup izlemek de ayrı zevkli. gerçekleşmiş bir golü size attırmasına rağmen, siz oyunda bu golü atıp sonra orjinalini izleyince aradaki benzerlik size ufak çaplı bir şok etkisi yaptırıyor.

az önce euro 2012'de ronaldo ile hollanda'ya gol attım. şu an fellik fellik ronaldo'nun önüne balıklama atlayan adamı arıyorum. çok iyi lan!
  • 2 günde bitirdiğim eğlenceli oyun. devamını da ister bu deli gönül ancak ücretli zannediyorum.
  • efsanevi bir güncelleme ile yeniden telefonun en çok kullanılan uygulaması olmayı başaran oyun.

kulüp takımlarının golleri ve büyük liglerde atılan goller gibi seçenekler gelmiş. henüz paketi açamasam da efsane oyuncuların attığı goller seçenekleri var ki düşünemiyorum olacakları...
  • çok iyi bir fikir ile yapılmış. oyunda ilerledikçe bazı golleri görünce "oha müthiş golmüş bu" diyip orijinalini bulup izliyorum, nostalji yüklü anlar yaşatıyor o derece iyi.
  • oyuna son gelen güncellemeyle beşiktaş'ın liverpool'dan yediği 5. golü, galatasaray'ın peter crouch'tan yediği voleyi ve deivid de souza'nın inter'e attığı golleri canlandırabiliyoruz. diğer paketleri açmam baya vaktimi alacak..

gelsin %10'a varan şarj yüzdeleri :(
  • dünya çapında, son dört 10 yılın 500 unutulmaz gollerini tekrar simule edebildiğin ele yapışan ios oyunu. first touch games oyunu öyle bi yapmış ki; zamanın durması, rakip oyuncuların top çalması falan puzzle vari bu oyunu futbol fanatiği olmasan da seversin.

oyun her golü 3 aşamada oynatıyor;

amateur; oynarken bayağı yardımcı oluyor.
    pro; topun hızını ve yönünü doğru ayarlaman lazım.
    bonus; bitirici şut tamamen bize bırakıyor. yapımcılar buna tarihi yeniden yazın demiş.

ayrıca; günlük gol meydan okuması bölümünde her gün yeni bi gol sunuyor.*

multide iki rakibin 5 şutunu topluyor ve en çok puan alan kazanıyor. interaktif değil sırayla. pasları/gol paslarını birbirimize atsak enfes olurmuş.

oyun ücretsiz. reklamla ve sporsor videolarla finanse ediliyor. bir kere kredi alırsan (miktarı ne olursa olsun) reklamlar siliniyor.

güncellemelerle gelen goller ve rötuşlarla daha iyileşeceği aşikâr.

tüm bunların ışığında; sadece bi futbol oyunu değil, göz zevkinize de hitap eden bir oyun olmuş score.
  • european goal pack 2nin icinde drogba ile ebouenin real'e, hamitin ise schalkeye attigi gol bulunan oyun.
  • arif'in manchester'a attığı golü bulamadığım oyundur.
  • androide gelmesini deli gibi beklediğim oyundur.
hesabın var mı? giriş yap