• dünyanın en iğrenç kokan antibiyotiği.içtikten sonra bile ağızda kalır kokusu. burnunuzu tıkayarak içmeniz önerilir.
  • sefalosporin türevi olan sefaleksini içeren antibakteriyel.
  • (bkz: sefaleksin)
  • ictim ve hiçbir iğrençlik hissetmedim. boyle sacma sapan nidalarinizla insanları yok yere korkutup, tedavi olmalarina engel olmayın.
  • ne tadında ne de kokusunda bir tuhaflık olmayan antibiyotik. çiğneyerek mi alıyorsunuz ilacı anlamıyorum ki...
  • sonunda aramıza katılmasına pek sevindiğim yazar. hoşgelmiş..
  • gerçekten dünyanın en iğrenç kokan, dünyanın en iğrenç tadına sahip antibiyotiği. doktorumun neden bunu yazdığını cidden merak ediyorum. umarım kendisini diğerlerinden ayıran bir özelliği vardır.
  • boğaz enfeksiyonu sonucu acil doktorunun verdiği ilaç. bununla birlikte celgyn ağrı kesici de alıyorum bir gün oldu henüz bir iyileşme yok yarın gelişmeleri yazarım.
  • ilaç seçen, her şeyden tiksinen falan biri olmamama rağmen kokusuyla beni bile zorlayan ilaçtır. ama şifa olsun diye dün ayak paça çorbası içtiysem bugün de bunu içerim elbette. yine de çorba tercih edilir, bakın o derece kötü.
  • mustafa nevzat ilaç sanayii a.ş. tarafından çıkarılan sef 1g film tablet markasıyla sunulan antibiyotik. ana etken maddesi 1000 mg sefaleksin baza eşdeğer 1051.8 mg sefaleksin monohidrat'tır.
hesabın var mı? giriş yap