şükela:  tümü | bugün
  • gizemli biri.

çaylak olduğunda çok üzülmüştüm.
  • ipliğin yere düşerken iğnenin deliğinden geçmesi kadar gizemli bir günde çaylak olmuştur...

(yknz: tesadüf kınası)...
  • ben sözlüğe dühul olduğumdan beri okurum bu sözlük kişisini.
    baştan beri de badimdir, eksik olmasın.

ne gizemine halel gelsin isterim, ne de bu nick altında saçmalamak isterim.
    ama şunu diyeyim kendi kendime aldığım yüksek müsaadeyle;

bana başka bir yerde verdiği selama umarım pişman değildir.
    çünkü dakikalar alan izahata ve sohbete yol açtım; umarım yorgunluk vermiyorumdur.

sabrına ve işine duyduğu saygıya hayranım.
    o kadar çok katkısı oldu ki bana.

e bu güzel insanların hepsi de güzel atlara binip gitmemişler ki?
    aramızdalar işte.
    bulana.
    görebilene.

"yara" bitene kadar azıcık daha yoracağım olur mu seherseniz?
    o bitince başka birşey bulursam da affola şimdiden.

gülücük de gülücük.
  • din konusunda farklı düşüncelere sahip olsakta(görüşlerine saygılıyım) seviyeli muhabbet yapabilen, nasıl tartışacağını iyi bilen kaliteli yazar.
  • metin kaçan'ın ölümünü yalçın küçük'e bağlayan akp'li. hay maşallah.
  • özelden bana sen katıksız bir orospu çocuğusun diyen bir parali trolldür. bir de kadın olacak güya, ucuz insan.
  • (bkz: #62937457)

seher abla haddini bilmeden bilime bulaşmaya kalkışmış, ama ne yazık ki bütün cehaletini ortaya sermiş. kendisinde bulunan bütün cahil cesaretini toplamış olmalı ki, güneşin döndüğünü iddia etmektedir.

ilkokul birinci sınıf öğrencisinin bile bildiği bir gerçeği bilmeyerek, bir de üstüne bilmişlik edasıyla konuşması türkiye'nin adeta bir özeti gibidir. umarım ülkemizdeki bu cahiller cahil olduğunu öğrenir de ülke güzel bir hale gelir. bir de üstüne üç küre vardır, diğer gezegenler dönmüyordur gibi akıldışı söyleyerek sığlığına sığlık katmış entrysinde.

bu örümcek abla bundan 5 ay önce yaptığım bir eleştiriye sen katıksız bir orospu çocuğusun yazmıştı. ne hikmetse 5 ay düşünüp taşınıp küfürü erkek arkadaşım yazdı ve bana sen tacizcisin diyerek küfürbazlığına, yalancılık, iftiracılık ve yüzsüzlük de katmıştır.

diyeceğim odur ki elinden geleni ardına koyma seher abla. entryi de değiştirmeye kalkışma fotosunu aldım çoktan. sen bilimle uğraşma en iyisi küfürbaz kör cahil abla. git turşu kur veya başka bir hobi edin.
  • yaşıtları torunlarını severken, sözlükte hala bana bir ergen gibi iftira atmakla meşgul olan tacizci evde kalmış bir ruh hastasıdır.

kendinle yaşıt anneme en ağır küfürü etmişsin, bir de üstüne utanmadan yaşına başına bakmadan erkek arkadaşım yazmış yalanına sığınıyorsun. bunu da üstelik küfürden 6 ay sonra dile getiriyorsun. bir de sıfır utanmayla ben hakaret etmişim gibi davranıyorsun.

gelmişsin 55 yaşına ama karakterin oturmamış ne yazık ki. sözlükte herkes senin ruh hastası olduğunu düşünüyor. terbiyesiz evde kalmış cahil seni.
  • (bkz: #67173621)

yazarların nik altına iftira dolu entryler yazan çapsız bir yazar bozuntusu. ruh sağlığı bozuk ya da paranoyak. rüyasında hacklendiğini görüp entry sıçıyor. allah akıl fikir versin.