• savas devam ederken yapilmis suriyeli cocuklari gordukce aklima gelen sey..

kimi kar yagarken sevismeyi sever, kimi firtina sirasinda.. kimisi de iste boyle sehirler bombalanip dumduz edilirken.. fantezidir, icgududur; bisey diyemeyiz. birinci ve ikinci dunya savaslari sirasinda dogum oranlari inanilmaz artmis diye bisey okumustum yillar once, dogrulugundan emin degilim. ananem 1943 dogumlu.

sanirim insan beyni "turum tehlikede, hemen cocuk yapmaliyim" diye harekete geciyor. veya "olmeden ne kadar sevissem kardir" diye dusunuyor da olabilirler. butun gun kampta yapacak birsey olmadigindan da olabilir. hepsi birden de olabilir. illa "bu sebepten" demek yanlis olur.

basligi acarken sehirlere bombalar yagarken sevisen kurt basligini gordum. bu konuyu da karsilastirmak lazim: evet, kurtler de sevisgen oluyor tabi ama suriyelilerden farkli olarak, biz kurtlerinki genelde nufus sayesinde once turkiye'yi, sonra allah nasip ederse dunyayi falan ele gecirme amacli. bi de cok cocuk esittir tarlada caliscak irgat. cok irgat cok verim. cok verim cok para. asiret kavgasi falan olursa bu cocuklar draft edilip militaya da cevirilebiliyor. altin kadar degerli yani. fakat sehirlere gidince hemen 1 nesil sonra bu bilinc yok oluyor tabi. 2 cocuklu kurt aileler var, utanc verici.
  • bu olaya konu olan kadınlar ilerleyen zamanlarda erkeklere şarkılar yazdıracak ve kum gibi ezip geçeceklerdir. ayrıca acımasız da olacaklardır şimdi bu kadar.
  • en asil duygunun insani olan kahraman suriyelilerdir. cinsel seks yapmak ve cinsel seks ihtiyaci son derece dogal, normal ve onemlidir. ortaligin zevksiz sikis mamulu oldugu 1500 metreden belli olan tiplerle dolmasindansa tutkuyla sevisen suriyelilerden doganlarla dolmasini yeglerim.
  • başlığı görünce yakın zaman önce okuduğum, favorilerimde olan en kıymetli entryi hatırladım .
    (bkz: #55003710)
  • hamile bir mülteci cesedi gördüm ben. yunanistan'a geçip avrupa'ya kapağı atmaya çalışırken ölmüş. hamile bir kadın. evi yok. yeri yok. geleceği belirsiz. hangi şartlarda karar vermişler bir çocuk yapmaya anlayamıyorum. insanoğlu bir hayvan. sözde akıllı. insanoğlu bir hayvan, üreme güdüsünü kontrol altına alamayan.
  • soykırım yapılmadığı sürece aşırı mantıksız olandır. soykırım sırasında çocuk yapmak önemlidir çünkü ırkını yok etmek isteyenlere karşı en büyük silahın bu. ancak savaşta aşırı mantıksız harekettir çocuk hem sana külfet olur hemde düzgün yetişmez aç kalır sefalet çeker. suriyelilerin durumunda aptallıktır hatta moronluktur.
  • ulusalcilar siz acmayin canim

edit: ayrica ben sizin esitcilik anlayisinizi sikiym pis fasistler suriyeliler yesin sizi amk.
  • ustumuze bombalar yagardi her gece, biz durmadan sevisirdikk
  • ülkenin yarısı açık açık bir savaş yaşıyorken, hatta bombalar büyükşehirlere de düşmeye başlamışken türkiye'deki adam nasıl sevişiyorsa ve çocuk yapıyorsa onlar da öyle sevişmiştir cevabı vereceğim başlıktır.
  • çocuk yapmaya karar vermeyen suriyelilerdir. patır patır, çatır çatır sevişiyor adamlar durmadan. aaa çocuk olabilir şimdi yapmayalım bu durumda, savaş var, ortalık karışık demiyorlar. korunma nedir zaten bilmiyorlardır yüzde 99'u. polemiğe girmeden basıp geçiyorlar. arada bu çocuklar oluyor işte.
hesabın var mı? giriş yap