• olmayandır. olum, kadın ruhundan anlamadığınızı bu kadar aleni etmeyin lan. beyza'nın kendisidir o!

listede ekli kalmış bir adet "eski" sevgiliye, belki bir platoniğe hitaben yazılmıştır. aksi olsa "yeni" diye mi ifade eder kendisini insan? bildiğin dümdüz bir kıskançlık, kıskandırma, merak ettirme iletisi bu.

bu kadar bile, kadın ruhunun dolambaçlı sokaklarında yol bulamazsanız, bir beyza'nız bile olmayacak, uyandırayım gençler!
  • yani diyor ki beyza bir marka. bu marka artık kurumsallık çatısı altına girdi. freelance iş yapmayacak. yani kısaca pezevenkliğini ilan ediyor kopil.
  • eğer gerçek ise yazan adam kendisinde boynuzlanma potansiyeli olduğunun çok farkında. artık nasıl bir eksiği varsa.
  • (bkz: bu bir tehdittir)

ama neyle tehdit ettiğini yazmamış ki! nerde eski tehditler...
  • 5 yıl sonra morarmış gözüyle, soranlara “kocamdır, döver de, sever de...” diyecek olan yazıklı beyza...
  • bunun gibi davarın biri, bana açık açık yürüyen/koşan afedersiniz ama motorun tekiyle takılmaya başlamış.

söz konusu motor arkadaşın motor olduğunu bilmeden çarpılmıştım. sonra bir iki ay kadar takıldık. sonra da iletişimi kopardım kendisiyle. sosyal medya hesaplarımdan filan mesaj filan atıyordu. neyse efendim, geçen haftalarda da özel bir günümü kutlamak için rehberimde kayıtlı olmayan bir numaradan aradı filan.

ben de bu motor arkadaşa durumu izah ettim. ertesi günü yine rehberimde kayıtlı olmayan bir numaradan bir erkek aradı.

aynen aktarıyorum:

selamın aleyküm ben osman, ben motorun yeni erkek arkadaşıyım. bir daha motora yazma.

ortalık mal dolu yemin ediyorum.
  • trolledikçe trollenesi insan beyanı.

"a.s. kardeşim; hayırlı olsun, rabbim mesud etsin. takipten çıkıcam da beyza geçen donunu burda unutmuş; ben getirmiyim şimdi ayıp olur, sen bi ara gelip alıvercen mi?"
  • beyza'nin babasinin gormesi durumunda neşe'yle kaya'nin selami söylenilecek olan sevgilidir.
  • "bence beyza'nın hesabını paylaşıp, tüm sözlük erkekleri olarak takip edelim." diyerek görüyor, ve artırıyorum. bakalım tehdit neymiş, başımıza ne gelecekmiş.

meraktan sadece, tehditle ilgili bir bilgi verilmemiş çünkü.
  • lan ne kadar salak olursa olsun hiçbir erkek "ben beyza'nın 'yeni' sevgilisiyim" diye bir şey yazmaz, olsa olsa "beyza'nın sevglisiyim" yazar.
    dolayısıyla bu iletiyi yazan kişi beyza'nın ta kendisi.
hesabın var mı? giriş yap