• sosyal medya denen zımbırtının insanları düşürdüğü durum için ibret tablosudur.
    samimiyet, doğallık, içtenlik, saygı bitmiş, yerine, oyunculuk, samimiyetsizlik, para hırsı gelmiş.
    1-2 tane video çekersin, gülünür, eğlenilir belki de, her gün işe gider gibi, anneyi, nineyi, parodiler için çalıştırmak, onların üzerinden prim yapmak bence rahatsız edici.
  • yaşlı teyzeyi de iki kuruş kazanmak için her şekilde kullanıyorlar. şimdi çekim yapabildikleri kadar yapsınlar allah uzun öbür versin ama teyzecim vefat ederse de 2-3 sene saklasınlar o sürede bu videolarla para kazanabilirler.

teyzecim söyle de hacca göndersinler bari seni yazıktır beleşe bi tabak yemeğe çalıştırıyor kızınla torunların.
  • para için kaç yaşındaki dünya tatlısı kadını şekilden şekile sokan çocuk. yazık diyorum sadece
  • zerre samimiyet olmayan bol takipçili instagram kişisi. reklam aldığı ürünleri de öyle bir anlatıyor ki sanki 100 yıllık kullanıcısı. o ürünleri zerre araştırdığını düşünmüyorum. yazık, insanlara kullanmaları için bir ürün önermek bu kadar kolay olmamalı.
  • instagramda "babasını görmemiştir, anneannesi büyütmüştür, şimdi de o ailesine bakmaktadır" gibi, ileri derecede "acındırma" içeren reklamlarla takipçi toplayan fenomen. yazık çok yazık. diğer fenomenler ailesine bakmadığı için bu arkadaşın ekstra değer görmesi gerekiyor bence de.
  • biz birer aileyiz diye diye, reklam yapan fenomendir. reklam aldığı şeyler de oldukça tuhaf: neydi o firma, homm bitkisel gibi bir şeydi. bildiğiniz saadet zinciri bir firma. halkaya katılacakmışız da efendim, 200 lira alacakmışız da. böyle saçmalık olur mu? hadi senin gözün kimseyi görmüyor, zayıflama çayı diye bir şeyler iteliyorsun insanlara, sizler benim ailemsin diyerek kardeşini de alet edip içinde ne olduğu belli olmayan kilo aldırtan zımbırtı iteliyorsun, bunlar neyse... yine de neyse değil de bu saadet zincirinin yanında “neyse”.

insanların parasızlıkla bocaladığını bu firmalar biliyor, bu yüzden de iki-üç fenomene vermişler reklam, milleti söğüşlüyorlar. bu çocuk da baygın bakışlarıyla, “hepimiz birer aileyiz” üslubuyla, milletin anneanneden dolayı inandığı samimiyeti kullanıyor ve bu zinciri/halkayı büyütüyor.

para/reklam hırsınız bu kadar da olmasın. etmeyin!
  • selçuk'un annesinin gereksiz ve tiksindiren gülüş numaraları!
  • takipçisi 2 milyonu aşınca benim tosundan neyim eksik, ben niye keriz parası yemiyorum diyerek ponziye girmiş anneannesi fenomen. 200 liraya temizlik ürünü alıp, sonra tanıdıklarımızda da aldırıyoruz ve hep birlikte kazanıyoruz degil mi selçuk?
  • zerre komik olmayan ama kendisini komik,eğlencesi sanan birisi.arkadasin videolarına gülen var mı?
    anneannesi olmasa ne yapacaktı acaba.
  • anneanne video su ile denk geldiğim ve de çok güldüğüm eleman. anneannesiyle muhabbeti çok samimi teyze de tam yanakları sıkılmalık :)
hesabın var mı? giriş yap