• 2019 yıl sonu dolar tahmini olan 12 tl'yi 6 lira farkla bilmiş büyük ekonomist.
  • tam bir şarlatan olarak görüyorum kendisini, yarım yamalak bilgisi ile saçma sapan yorumlar yapar, buna inanıp güvenen varsa çok zarar etmiştir kesin.
  • 2019 yıl sonu dolar kuru tahmini 12 dolardı,en son çektiği videoda kimse tutamaz hedef 6,25 diyor. 6 tl ile güncelleme yapmasını neye borçluyuz acaba?
    ekonomi kanalı olarak değil,komplo kanalı olarak izlerseniz mantıklı. zavvalı adam,bir kişi daha fazla izlesin diye yapmayacağı maymunluk yok;bu anlattığı şeylerle de temel ekonomik bilgilere bile sahip olduğunu sanmıyorum.
  • adam iyice kafayı yemeyi başladı ya :d nasıl izlenme alacağım diye şaşırıyor.
  • ekonomiden anlar anlamaz bilmem ama bu adamın şu videosunda söylediklerinin yarısı kadar herhangi bir sosyal medya ortamında konuşamayan, yazamayan ama muhalif geçinen yazarlar, siyasiler var bu ülkede. hakkını teslim etmek lazım
  • geçmişte attığı videolardan şimdiye attığı bütün videolarda yok dolar füze olacak,12 lira olacak,ulke batacak diyen sözde ekonomisttir.

malum partinin yandaşlarıyla bir ortak noktası var; biri sağ çomar, biri sol çomar
  • 10 videosunun 10 'unda dolar fırlayacak 12 olacak deyip duran clickbait reis. yarın birgün başka bir nedenden dolar 10 olsa ben demiştim diyecek.
  • bu şahısın videolarından, her türlü yazısından uzak durulmasını tavsiye ederim.

doğru şeyleri, aralara kendi çıkarı için çok yanlış ve etik dışı söylemlerle birlikte paylaşıyor.
    eğer üzülmek istemiyorsanız, bu gibi kendi çıkarı için insanları zarar ettirebilecek şeyler
    yapanlardan uzak durun. ve çevrenizi de uyarın.

mesela benim işim gücüm varken solda gördüm. ülkemde bir garibanın hayatı kararmasın, belki bi faydam olur diye basitce yazmaya çalıştım. siz de emek verip çevrenizi uyarın, bilinçlendirin.
  • 6-8 ay önceki videolarını harıl harıl silmekle meşgul youtuber...

yaptığı içerikler tahmindi, eyvallah.

ama o kadar tahminden saptı ki, utanacağından olsa gerek çareyi silmekle bulmuş...
  • tahmin yapmıyor, ha bire sallıyordu. eski videolarını silmeye başladıysa en azından utanabildiği için ne mutlu ona.
hesabın var mı? giriş yap