• yurtiçi kargo kadın personel rezaleti olarak düzenlenip genişletebilecek olay.

geçen gün hepsiburada'dan bir modem söyledim. 2 günde hala modem kargoya verilmeyince iptal ederim diyerek gidip yenisini aldım zira internet bağlanacağı için acil modem lazımdı.

fatura kesilince iptal yapılamıyor muhabbeti yüzünden kargoyu reddetmemi söylediler. dışardayken kargo gelince kargocu illa bırakmam lazım diyerek bırakıp gitmiş. iadeye gittiğimde neden böyle birşey söylediğini iki durumda da iade olup olmayacağını sordum. tam da bu olaydaki gibi yandan atlayan bir görevli siz zaten kontrol etmek istemişsiniz o yüzden vermemiş gibi bir cevap verdi. karıştırmış olabileceğini çünkü benim zaten bu ürünü iptal edemediğim için iade etmem gerektiğini söyledim. böyle olunca bağırmaya başladı. kadını bekleyen diğer müşteriler de olaya dahil oldu olay büyüdü.

müşteri hizmetleri konu hakkında ayrıntılı bilgi alıp gerekenin yapılacağına dair dönüş yaptı ama ikna edici olmadı. o yüzden kendime göre bir çözüm buldum. iademi yapıp çıktıktan sonra yurtiçi kargoyla gelen ürünleri almamaya başladım. ürün geri gidiyor ve farklı bir firmadan yurtiçi kargo olup olmadığını teyit ederek sipariş veriyorum.
  • hepsiburada bunlarla çalışırken sürekli problem yaşardım. yurtiçi kargo kalitesizliğin adresidir.
  • her gün bir kargo rezaleti sınırı çoktan aştılar artık.
  • (bkz: ağlama melis)
hesabın var mı? giriş yap