• bu cehapeyi kapatin veyahut kapamayin muzeye falan cevirin amk.
    yemin ederim akape mi daha rezil bunlar mi insan karar veremiyor.
  • rezalettir. aptal oğlu aptallar sizin yaptığınız siyaseti sikeyim. beceriksiz akılsız orospu çocukları. bizi bu insanlara muhtaç ediyorsunuz aç gözlü çıkarcı şerefsizler.
  • kaç yaşında herifler. böyle hassas bir dönemden geçiyoruz. yazıklar olsun sizlere ulan. orada kinaye amacı bile olsa yapılmaz arkadaş! yapılmamalı.
  • bu kadar gerizekalıyı nasıl topladı kılıçdaroğlu anlamak mümkün değil.

yok arkadaşım "ama onlar da megri megri.." diye savunmaya kalkma bana. bize ne onlardan. nerden oy toplayacağını şaşırmış , sınav kağıtları toplanırken "belki şurdan bir puan gelir" diye yapılan çalakalem hatalar gibi manevralar söylemler yapıyorlar.

baykal'dan kılıçdaroğlu'na kadar hepsinin yeteneksizliklerinden bu duruma geldik.

akp ne kadar makyavelist , sinsi ve manipülatif ise chp de bir o kadar beceriksiz .
  • mikrofon başında böyle oy mu istenir. bu ne lakaytlık, bu ne saygısızlık! erdoğan talimat verse böyle malzeme bulamaz.

bu iğrençlikle seçime girmek chp'nin yanında iyi parti'yi de vebal altında bırakır. bir şey yapmamaları, bir nevi kabul etmelerini gösterir. bence chp derhal edremit'ten adayını geri çeksin. zaten, bağımsızdan seçime girecek olan eski chpli mevcut başkan kamil saka oyları bölecekti. chp ve iyi parti akıllılık edip, açıktan kamil saka'yı ya da başka birisini desteklesin. şimdiki adayı ile seçime girerse kaybetmesi yanı sıra, seçim sonrası kayyum bile atanabilir. kürdistan lafını öyle bir bahane ederler ki, hiçbir mahkeme itiraz kabul etmez.

chp edremit yapılanması adeta bok çukuruna dönmüş! zaten genel merkezin de nasıl yönetildiği aşikar. kime oy vereceğiz biz? bizi kim temsil edecek? ey muharrem ince! bırak şu chp sevdanı. zamanında ecevit'in yaptığı gibi sen de ipleri eline al. doğru düzgün insanları bir araya getir...
  • hiç kusura bakmayın çomar dedikleriniz ne dese haklı. acilen özür dileyip istifa etmeleri gerekiyor.
  • atamızın kemikleri sızlıyordur. koskoca partiyi getirdiğiniz durumu sikeyim.
  • çok açık ve net söylüyorum.
    bu chp'liler atatürk döneminde yaşasalardı,
    bir kısmı istiklal mahkemelerinde ''vatana ihanetten'' idam edilir,
    bir kısmı yüzellilikler listesine alınıp türkiye cumhuriyeti ile ilişiği kesilir,
    bir kısmıysa ciddi hapis cezalarına çarptırılırdı.

haşa ve kella bu partiye atatürk'ün partisi demek atatürk'e ve onun aziz hatırasına en büyük saygısızlıktır.
  • bu ülke bugün bu durumdaysa sebebi sadece iktidar değil.
  • muharrem ince'nin önünü kestiklerinde bırakmıştım chp'yi. kılıçdaroğlu'nun derdi ülkeyi yönetmek değil onun derdi koltuk. canan kaftancıoğlu'nun barındırılmasına zaten hiç girmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap