• internetleri, adsl modeme çay dökülmesi suretiyle kesildiği için bu yılki öss kılavuzuna girme başvurusunda bulunamamış üniversite. o kadar da para vermişlerdi kablosuz modeme halbuki.
  • tek bölümü tırt mühendisliği olan üniversite
  • okula yazıldığınızda bir form dolduruyorsunuz. bu form ile, her daim kol kola gezen birbirinden abazan 14 farklı arkadaş grubundan birini tercih ediyorsunuz.

sonra gelsin sosyal aktivitelerle** dolu harika üniversite yılları...
  • sınavlarda hocalara devamlı "3 yanlış 1 doğruyu götürüyor mu" ya da "istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz" gibi sorular yöneltilen üniversite
  • oss ile öğrenci almayan, sadece top sakal ve çerçeveli gözlük sahibi olanların başvurabildiği üniversite
  • dünyanın en sikindirik kahramanı fethi nin de bir zamanlar sıralarında dirsek çürüttüğü, bilgisayar laboratuarındaki tek bilgisayarda solitaire oynamak için sıra bekleyen genç semihler barındıran, yazın sınıflara güneş vurması ihtimaline, sınıf camlarına siyah beyaz gazete sayfası yapıştırarak çözüm bulan yaratıcı bireyler yetiştiren, üniversiteye kayıt esnasında bir bim poşeti içinde kayıt hediyesi olarak baklava dilimi desenli kazak ve çorap veren dünyanın en tırt üniversitesi.
  • erasmus öğrenci değişim programında afganistan ve kenya ile anlaşmalı olan üniversitedir.
  • "ortalamayı iyi tutup seneye daha iyi bir bölüme geçerim nasıl olsa" diyenlere sırf bu yüzden sene tekrarı yaptırılıyor. aman diyim.
  • 2008-2009 öğretim yılında cemcuk dili ve edebiyatı branşında lisans seviyesinde eğitim vermeye başlamış, şimdiden dünyanın en tırt 500 üniversitesi listesine ilk 5ten girmeyi garantilemiş semih cumhuriyeti nin saygın eğitim kurumu.
  • her sene mezun olan öğrencilerin yeni gelen öğrencilere, yıllarca cüzdanlarında hiç kullanmadan sakladıkları prezervatiflerini hediye ettiği üniversite.
hesabın var mı? giriş yap