şükela:  tümü | bugün
  • peşinden gelen “çıkar göster” yanıtına cevaben; arada kaynamış, gizli kalmış, pek duyulmamış bir “ıaah göstericem şimdi” cümlesi de doğu perinçek tarafından söylenmiştir.
  • "savunmadım, savunmadım çıkar göster!" ahlaksız adam!
  • sırf bu cümleyi ve arkasında yatan olayları anlayabildiğim için beni türk olarak yaratan köktengriye şükrediyorum.

dev genç senin beyninde patlar!
  • türk televizyon tarihinin en fantastik açık oturum tartışmasını başlatan cümle. doğu perinçek tarafından sarf edilmiştir. sonrasında diyaloglar bir üst levele geçiyor. sansür yok, yayın kesme yok.
  • -bakın şurda cem boyner ile birleşiyor.
    - hayır, birleşmiyorum.

sıkıldıkça açıp izlerim. perinçek'i huyum kadar sevmem ama çok troll adamdır. eskiden yaptığı pislikleri bilmesem (hem akp döneminden hem de bundan öncesinden bahsediyorum.) en sevdiğim siyasetçi olurdu herhalde.
  • ertuğrul kürkçü nün son sözü de efsanedir..perinçek’in “bir tokat atıcam şimdi” sözüne verdiği cevap: “hiçbir şey atamazsın sen.gör bak “devgenç” nasıl patlar beyninde...”
  • çıkarıp göstermek gerektirir.
  • solun farklı fraksiyonlarını temsil eden kişilerin kendilerini en doğru şekilde özetledikleri cümleleri barındıran tartışma.

- sen provokatörsün.
    - sizin hayatınız provokasyon.
  • altından kalkmanın zor olduğu bir itham.

küfür gibi yemin ediyorum. birisi bana söylese üç gün kendime gelemezdim. abdülhamit'i savunmak ne yahu? ajdar bile bu paranoyak baykuştan daha tutarlı ve karakterlidir.