şükela:  tümü | bugün
  • asım can gündüz efsanesinin oğlu evrencan gündüz'ün ece cansu ertuğrul ve melisa karakurt ile yazıp bestelediği on numero parçadır. kabak koyuna ve sponge bob'a selam olsun.

haziran ayında spotify'da yayınlanacakmış. ses getirecek bir çalışmadır, döngüye aldım dinliyorum, hanımefendilerin sesi terapi niyetine dinlenebilir.

sözleri de şöyle efenim,

denedim, olmadı
    uğraştım, takmadım
    ne yapsam senin için yetmedi
    sevindim, gülmedin
    ağladım, üzülmedin
    ne yapsam benim kadar sevmedin

sen aşkımızdan şüphe ederken
    ben inandım küçük bir mutlu ana

sen hiç bir zaman düşünmezken
    ben uğraştım bir çare bulmaya
    sorunları birlikte aşmaya

bekledim, gelmedin
    anlattım, dinlemedin
    bir şeyler doğru değil gibiydi

ben inandım küçük bir mutlu ana

sen hiç bir zaman düşünmezken
    ben uğraştım bir çare bulmaya
    sorunları birlikte aşmaya

ben inandım küçük bir mutlu sona
    hani biter ya aşkımızla
  • bugun videonun youtube a eklenmesiyle sabahtan beri loop a alip dinledigim parca,gercekten basarili olmus.melisa nin guzel sesinin de etkisi vardir tabi.tebrikler cocuklar,muthesemsiniz.
  • dinledikçe on beş günlük yıllık iznimin bir haftasını kullanmış, dinlenmiş, eylenmiş, deşarj olmuş gibi hissettiren şarkıdır, on beş günlük izin de bozulmadan cepte kalmıştır.

dinlerken kapa gözünü, sene yetmişlerin ortası mekan istanbul olsun, mevsim sonbahar. zengin kızı müjde ar fakir tıp öğrencisi rahmetli tarık akana arabasıyla çarpar, bu vesilesiyle tartışarak tanışırlar, birbirlerinden uyuz olurlar. tabi ferit okul parasını çıkartmak için özel ders vermektedir bir yandan. bu kadar kavga sonrası boğazda bir eve özel ders vermeye gelen ferit karşısında müjdeyi bulur. utana sıkıla dersi verir...tabi müjde tüm şımarıklığıyla dersi cehenneme çevirir... olaylar gelişir, ferit müjdeyi feci bozar, nefretten aşk doğar, tanıdıkça severler, sevişirler. ama maalesef müjde hastadır. bu gerçekle yüzleştikten sonra kendini ferit'ten soğutmak için ters bir kadın olur, amacı ferit'in bıkıp gitmesi ,hastalığını öğrenip kendisine acımaması ve daha da önemlisi ölüme beraber gitmek istememesidir..ferit ne yaparsa yapsın batar müjdeye.ne yaparsa yapsın yetmez, ne yapsa ferit kadar sevmez. ters bir kadın olur çıkar bir anda, müjde hiç düşünmez, ferit çare arar sorunları birlikte aşmak için...kavga ederler,sürekli tartışırlar, ferit elinde çiçekle gelir müjde en son eeehh yeter bee, istemiyorum artık seni der...vurur kapıyı çıkar tabi kapının önünde hıçkıra hıçkıra ağlayıp koşmaya başlar...işte bu şarkı tam da burada başlar, ekranda ikisini ayrı ayrı görürüz, müjde hastanede tahlil vs koştururken, ferit efkarlı efkarlı sigarasını çeker, okulda arkadaşları teselli eder...vs vs...kapa gözlerini dinle, bak aynısı....
  • çok güzel şarkı. youtube'daki video da çok hoş olmuş. son günlerde severek dinlediğim şarkılardan.
  • ne yolla, ne başka bir şarkı. benim için 2017 yazının şarkısı. istisnasız her gün dinliyorum. evrencan gündüz'ün cover yapmaktan böyle güzel şarkılara geçiş yaptığını görmek de ayrı güzel.
  • sürekli kulağımda çalmasını istediğim, son zamanlarda dinlediğim en güzel şarkı.
  • muhteşem şarkı. elinize, sesinize, enerjinize sağlık.
  • evrencan gündüz'ün, ece cansu ertuğrul ve melisa karakurt ile birlikte yazdığı, dün de yeni yayımlanan klibiyle içinizde mevsim çiçeklerinin açmasına neden olan şarkı:

https://www.youtube.com/watch?v=zyvzm8aody4
  • an itibariyle; yani yaz sonunda videosuna denk geldiğim şarkı. meğer videosu yeni yayınlanış. ama şarkı geçen yaz yapılmış. enteresan. ama güzel şarkı, çok keyifli. sevdim heheh.
  • yeni çekien klibi müthiş tatlı olmuş tatlı şarkı.