• en klişe aşk göstergesidir esasında bu cümle.

-sen farklısın.
    -sen aynısın ama.
  • 1998 çıkışlı rober hatemo albümü. içinde bir de albümle aynı adı taşıyan parça bulunmakta. şarkının söz ve müziği yıldız tilbe'ye ait. sözleri de şöyle;

sanma çeker seni benden başka biri
    burnundan getirir alem bir damla sevgiyi

çektin nazını bitti aşk sıfırı tüketti
    sen ayrı ya ben ayrı, dostça bitsin bari

denedim her yönü dönmüyor arzular
    beklentiler bozdu büyümüzü
    bitmeyen sorular

ilk değil son olmasın
    aşk gülün hiç solmasın
    ayrı olsak ne çıkar
    sen farklısın
  • kafamda kim var kim yok hepsini senle karşılaştırdım, hatta kafamdakilerle hayatımdakileri hayatımdakilerle çıkıp gidenleri hatta hatta benim çıkıp gittiklerimi bir bir düşündüm, vardığım sonuç senin farklı olduğun. bir başkası için de bunu yaptım, bir başkasından önce bir diğeri için de. ben bunu hep yaparım, karşılaştırmak benim işim..
    iğrenç bir durumdur bu, farklı olmayı herkes isteyebilir, tabii isteyebilir. fakat bunu böyle söyleyen her kimse yalan söylüyordur, kesinlikle.
  • - sen farklısın
    - hah! evet kendime has bir havam var biliyorum.
    - tüm diğer farklılar gibisin.
    - hah evet (?!!)
  • yıldız tilbe tarafından yazılmış ancak bir başkası tarafından söylenmiş bir şarkıyı, deri koltuğunda hiç coverladı mı bilmem ama, nedense bugünlerde zeynep bastık tehlikesini şarkının ensesinde hissediyorum. ha coverladı ha coverlayacak gibi. sadece his.
  • "hassssiiikktiiiiiiiir" diye cevap verilesi cümlecik.
  • bulmacaya koyulamassınız, aranızda 7 farktan fazlasını bulabiliyorum demektir.
  • yalandan kim ölmüş dedirten klişe laflardan biri. özellikle de karşı cinsi tavlamak amacıyla söylenen en büyük klişe yalan.
    (bkz: karşı cinsi tavlamak için söylenesi yalanlar)
  • rober hatemo’nun 1998 yilinda cikardigi albumun adini tasiyan parca. zamaninin guzel parcalari arasindaki sarkiyi simdilerde dinleyince kulagim bir suru detone yakaladi. ya kulagim bozulmaya basladi ya da o zaman detone falan farketmedeb dinledik gectik.
hesabın var mı? giriş yap