• bunu diyen on kişiyse, gerçekleştiren bir kişi ya vardır yok yoktur.
  • zamanında babama düzenli olarak söylediğim palavra. bir şekilde ikna edip max bir iki taksitten sonra saolsun babam kalanını hallederdi. yaşasın babalar.
  • taksitli yalan.
  • (bkz: allah'ını seven üstüme toprak atsın)

üniversite 1. sınıfta bana böyle ayakkabı aldırıp parasını ödemeyen arkadaşım olmuştu. dedesinin evini basıp aldıydım paramı. adam hem üzüldü hem de kızdı. allah rahmet eylesin. sonra mesaj atmış orospu çocuğu bizde kimsenin parası kalmaz diye. buraları okuyorsan ben senin o olmayan beynini sikeyim orospunun evladı seni.

hayat işte.
  • öder öder de, seni de unsuluk eder.. sinir hastası olursun en sonunda.

edit "unsuluk etmeği" yeni duyanlar olmuş. baktım adana'ya özgü bir cümleymiş. küçüklüğümden beri duyduğum için, bana herkes biliyor gibi geldi.

unsuluk etmek = sinirlendirmek
  • daha kolayı var, sen de bir kredi kartı çıkar ve taksitlerini kendin yatır cevabı verilmesi gereken kişidir.
  • annemin kartıyla gittim kadıncağıza saat aldım, dedim annem ben sana öderim sen merak etme diye ... 2 ay ödedim, 10 ay onda kaldı.

eldivenle sevilmemem gerek benim ama, seviliyoruz işte.
  • metreslere söylenen ünlü sözlerden. alacam seni, az bekle var birde.
  • 2006 yılında o dönemki 3 yıllık (er kişisi) sevgilim 180 liraya deri converse bot aldırıp ödememişti. sonra ayrıldık bari ayrılınca öde di mi? bildiğin aylarca taksit ödemiştim. çok enteresan cidden. daha da enteresanı yine olsa yine lafını etmem alırım sanırım. geri zekalı isem demek.

edit: bütün açlar üşüşmüş mesaj kutusuna. kaç yıldır yazıyorum ilk kez böyle bir şey başıma geldi mükemmelsiniz ya :p
  • yazılanları okuyunca sanırım dünya üzerinde bu operasyonu sağlıklı şekilde gerçekleştirebilen sadece ben ve arkadaşlarım var.
hesabın var mı? giriş yap