• retina dekolmanında türkiyedeki 3 isimden. avrupa da ilk 5 ten birisi olan muhteşem bir değer muhteşem bir profesör.

güler yüzlü güzel, hasta ve hasta yakınları ile olan ilişkisi ile gönüller fethetmiş bir profesör uber insan.

bir sebeple retinanız da sıkıntı varsa, ankaranın ve türkiyenin bu güzide değerini bulun.

şengül özdek
  • alanında en iyi sıralamasında ilk sıralarda olan, çok iyi olmasının yanında da zam şampiyonu olan retina profesördür.

2018 muayene ücretlerine yüzde otuzüç - rakamla %33,33- zam yaparak 600 tl olan ücreti 800 tl'ye çıkartmıştır.

iyi doktor, iyi fiyat. (bkz: başka sözüm yok hakim bey)
  • üniversitenin her türlü imkanından faydalanmasına rağmen üniversitede kesinlikle hasta bakmayan tamamını özel muayenehanesine çağıran bir doktordur.

bu tür insanlardan kurtulmak için çözüm; eğitim yerlerini parselleyip yılda sadece 2 ya da 3 uzman doktor yetiştiren servislere zorunlu olarak 30 mezun vermelerini sağlayarak doktor sayısını arttırmak. şu anda doktor sayısı az olduğundan kalitesiz doktorlar para kazanabilmekte. doktor sayısı arttığında rekabet artar para hırsı içerisindeki doktor sayısı da artacağı için kalite yükselir.

bu benim görüşüm.
  • dunyada bir tek goz doktoru olarak kendisi kalsa yine de gitmeyecgim kisi.
    son muayenemde yasadigim rezaletten sonra guvenmemem gerektigini anladim.

muayene esnasinda:
    daha onceki muayeneden not aldigi bir durumla ilgili beni update etti. sorun su ki, daha onceki muayenede fark ettigi durumla ilgili bana bilgi vermemisti. etik diye bir sey yok, hasta haklari zaten yok. ustune bir de para veriyorsun o ayri.
    tibbi terimleri bilmeyebilirim ama iyi bir dinleyiciyim. ustelik yanimda sahidim de vardi. her iki muayeneye de annemle birlikte gitmistim.

muayene sonrasi:

muayeneden birkac gun sonra siddetli goz cukuru agrisi ve yansimasi olarak da siddetli basagrisi yasadim. sabaha kadar uyumadim.
    hemen doktorumuzun bize verdigi numaralari aradik. tabi kendi cep numarasi acilmadi. muayenehanesini aradigimizda, durumu anlattigimizda, sekreteri (tibbi bilgisi olmayan kisi) agri kesici almamizi tavsiye etti.
    bu tavsiyeyi sokaktan cevirecegim herkes zaten verebiliyor.
    sonuc olarak bizimle gorusmedi, agriyla ilgili hicbir aksiyon almadi, hicbir tavsiyede bulunmadi.

bir daha gider miyim? asla. ve asla.
hesabın var mı? giriş yap