• eskiden yaşanılan birşeylerin bitmesinin ardından, herşeyin yeniden başlamasını talep eden eski sevgiliye söylenebilcek en güzel söz
  • bu soz bir olum ilanidir.
  • (bkz: finish him)
  • bazen de söylemek istenildiği halde söylenemeyen bir cümledir.çünkü sevmişsinizdir ve sevgi öyle bugün var yarın yok şeklinde bir şey değildir.yapacağınız tek şey karşınızdaki kişiyi üzme isteğini yerine getirmektir ve eğer sevdiyseniz gerçekten bu cümleyi kurmak göt ister.eğer sevmediyseniz de rahatça kullanabileceğiniz bir cümledir çünkü ne sizin için anlamı vardır ne de karşınızda bu lafı duyan kişi için.kısaca o göte sahip olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu...
  • güzel bir birlikteliğiniz vardır. harika başlamıştır herşey ve sevgiliniz oldukça erken bir şekilde sizden önce dile getirmiştir sizi sevdiğini. siz ise tam olarak bunu hissetmemekte, dolayısıyla da onun duygularına karşılık veremediğinizi düşünüp üzüntü duymaktasınızdır. ancak sonraki bir zaman, bunu gerçekten hissettiğinizde siz de dillendirirsiniz ona olan sevginizi; artık hayat bayram olmuştur.

gel zaman git zaman ilişki devam etmekle birlikte bir takım şeyler sıradanlaşmaya başlar ama telefonu "seni seviyorum"u duymadan kapatmamaya da alışmıştır bünye. oysa ki sevgili bir süredir ailesinin yanında, derste veya mesela bankada olmasını bahane ederek söylemekten kaçınıyordur bunu. yavaştan çanlar çalmaya başlar benliğinizde; birşeyler oluyor diye düşünürsünüz.
    bir gun sorarsınız sevgiliye; ne var? neler oluyor?
    "seni artık sevmiyorum" der.

hani çizgi filmlerde olur ya; taraflardan biri telefonun ahizesinden içeri girer, kabloları aşarak diğer taraftan çıkar ve patlatır karşısındakine okkalı bi tane. işte siz de bu şekilde midenize yediğiniz yumrukla şaşkın bir halde bakarsınız telefona.
    artık seni sevmiyorum...
    seni artık sevmiyorum...
    seni sevmiyorum artık...
    "artık"ın üzerine basa basa söyler bunu; farkındadır çünkü size kaç kereler sevdiğini söylediğinin.

bunun üzerine biter ilişki tabii, bu aşamadan sonra devam ettirmek salakça olur. ama siz hala ender anlarda da olsa hatırlasınız yumruğun sertliğini. sonrasında hayatınıza giren kişi/ler siz henüz bunu hissetmiyorken "seni seviyorum" dediğinde/dediklerinde ise otomatik olarak korumaya alırsınız kendinizi, bu seferki yumruk ilkindeki gibi sert inmesin diye...
  • bitmistir sevgisi insanin ya da kendisi bitirmek istemistir ne farkeder ki ayni sonucta. sonra karsisindakini parcalar "artik seni sevmiyorum" diyerek. inanamaz bu sozu duyan insan cunku cok degil bi kac gun once bu soylediginin tam tersini haykirarak anlatiyordur askini simdi kalbini umarsizca kiran kisi. cok cani acir bu sozu duyanin, soyleyenin de acir mi o bilinmez ama.
  • bazen insanin bir türlü biraraya getiremeyerek sinir krizi geçirdigi 3 kelime
  • seni hic sevmedim degil..
    seni simdi sevmiyorumda degil..
    seni artik sev(e)miyorum...
  • söyleme cesaretini gösteren sevgilinin -ki cümleyi söylediği an itibarı ile "eski" sıfatını haiz olur- "delikanlı" olduğunu gösterir. akabinde o sevgilinin elinin öpülmesi farzdır.
hesabın var mı? giriş yap