• adam engizisyon mahkemelerinden beter. seyinin keyfine milleti aforoz ediyor yargiliyor hukum veriyor falan.
    sormazlar mi bu dinin zabitasi sen misin diye...

haci senin dininden almayim zaten ben kalsin.
  • (bkz: evet benim parayla pek işim olmuyor)

haber içeriğini okumadım.
  • "bu feministler filan var ya" ile başlayan cümle.
    medieval total war'da, eu4'te falan da böyleydi, papa sizi ex-communicate etti mi iskoçya'sı savoy'u thuringia'sı binerdi tepenize.
    allah feministlere kolaylık versin, mecburen ukrayna, zaporojye ve muskovy ile alliance kuracaklar. yoksa katoliklerin önünde durulmuyor.
  • yakın bir zamanda ortaçağdaki gibi meydanlarda din yüzünden insanları ve özellikle kadınları yakmasını beklediğim bir engizisyon yargıcının beyanı.

zorla birilerini bir şeylere inandırmak diye bir şey var mı yahu?

(bkz: anne askew/@eremite)
  • din alır - din satarım, hırsızlık yapar aklanırım, milletim de beni çok seviyor hıh.

(bkz: kapaq)
  • artık ülkemizde her dakika din hakkında konuşulmasından mide bulantısı yaşamama sebep olmuştur.
    bıktık artık, futbolda din, siyasette din, filmlerde din, ekşi de din, tecavüzde din, bizim sadece kalbimizde ve beynimizde olması gereken din olgusu sadece kelimelerimizde artık, iyice dinin seviyesini düşürdüler.
  • (bkz: rezil)
  • do you believe in god?
    cause that's what i'm sellin
    and if you wanna go to heaven,
    i'll see you right.

(bkz: jesus he knows me)
  • ya sonra akp'ye oy veren insanla hiçbir işim olmaz, elimden gelse selam dahi vermem deyince ''aa sen işte tahammülsüzsün'' oluyor.
    valla ben hiç de tahammülsüz bir insan değilim, aksine sabır küpü gibi biriyim. bu mesele tamamen prensip meselesi.
    bu adama destek veren insanla, partisine oy atan insanla ortak hiçbir işim olamaz. akpli olduğunu anladığım bakkala bile gitmem. kim bu adamın arkasında duruyorsa ondan hiçbir farkı yoktur. bu kadar basit.
    birlik beraberlik hoşgörü isteniyorsa ona göre davranılacak. ülkeyi sürekli %50 olarak bölen bir adamın partisine oy atıp onu destekleyip de bana kimsenin sen tahammülsüzsün deme hakkı yok.
hesabın var mı? giriş yap