şükela:  tümü | bugün
  • yakında adından çok söz ettirememiş spor yorumcusu.
  • böyle konuşmaktan tiksiniyorum ama bu herif kulaktan dolma bilgilerle hareket eden sığ bir yorumcudan ötesi kesinlikle değil.

çıktığında anında kanal değiştirilecek tiplerden.
  • bugünkü programda galatasaray'ın maicon transferinin yüzde yüz olarak balon olduğunu iddia etmiş spor yorumcusu. 7 milyon euroyu neyine verdilere kadar getirdi abimiz muhabbeti. abarttı sanki.
  • adamı dinlerken, kullandığı bilgileri tartarken, gerçekten dersine çok çalışmış olduğunu görüyorsunuz. sakinliğinin sebebinin, geçmişinde verdiği emeğin, uzunca bir sürenin oluşumu olduğunun farkına varıyorsunuz. o zaman bu adam keyifle dinlenir ve fayda sağlanır.

uğur meleke, hadi bakalım rakibin geldi. yarışın yarışabildiğiniz kadar.
  • galatasaray'ın şampiyonluğu için mart ayında net atış yapan grays sports almanac reyiz.

tak. tak. tak.
  • sözlüğe 2013 nisanında düşüp, ileride kendisinden çok söz ettirecek diye bahsedilip, an itibariyle kendisi hk. 16. entry’yi benim girdiğim, her programda kendisi atıp kendisi inanan birisi.. insan bari programdan önce aynı masada oturacağı insanlara “olm ben konuşurken gülmemeye çalışın lütfen” der..

2013’ün milliyet’inde çalışmış olması dolu birisi değil arkası olan birisi olduğunu gösteriyor..

ve tabi kendisini görür görmez kanalı değiştirip trt spor’a geçiyorum, düşün artık..
  • galatasaray'ın kasımpaşa galibiyetine üzülenlerden.

sezon sonu daha da üzülecek inşallah.
  • ahahahah sucuk ekmek sevdalıların özeti resmen. fatih terim kırk yıldır bu tip olayları iyi yönetiyormuş da şimdi bir taç üzerinden kendisini eleştirmek haksızlık olurmuş. bu arkadaşa türkiye isviçre maçında olan olayları birisi bi zahmet hatırlatıversin. zira fenerbahçe maçında yaşananların birebir aynısı idi.

ağlamalara doyamıyorlar. namoğlu abiniz terk mi etti sizi? çok üzüldüm ya sucuk ekmekçi kardeşlerim benim. nasıl da canhıraş savunmuştunuz. tüh tüh. hayreti mucip.
  • camianın kalite ve seviye anlamında nadir kalmış yorumcularından.

düzgün diksiyonu, beyfendi kişiliği ve akıcı dili ile bedri baykam'ın bile dikkatini çekmiştir.

severek izliyoruz.
  • pişmiş kelle satsın, soyadı kelleci zaten. kokoreç yapsın, işkembe, paça pişirsin ama futbol yorumlamasın. aşıyor kendisini bu işler.