• böyle konuşmaktan tiksiniyorum ama bu herif kulaktan dolma bilgilerle hareket eden sığ bir yorumcudan ötesi kesinlikle değil.

çıktığında anında kanal değiştirilecek tiplerden.
  • yakında adından çok söz ettirememiş spor yorumcusu.
  • babasının parasını insanları işinden etmek için kullanmaktan çekinmeyen ahlaksız beceriksiz bir aşağılık tarafından işinden edilmesi sağlanmıştır.
  • arkasında durulması gereken futbol yorumcusu/yazarı bir abimiz.

dün space yayınında fenerbahçe'nin 59 önceki şampiyonlukları saçmalığını çok güzel karşı argüman sunduğu için bugün işinden edildi, karşımızdaki organize kötülük her koldan saldırıyor resmen, tartışma kültürleri yok onlara göre sadece kendi argümanları doğru ve kimse onların argümanlarına karşı çıkamaz, kendi taleplerini dikte ediyorlar ve buna uymayanları da ellerindeki güç ile eziyorlar, insanların aklına soru işareti bıraktırıyorlar futbol yorumcuları ya onların hoşuna gitmeyen bir şey söylersem işimden olurmuşum diye düşünmeye itiyorlar.

fatih hocamızın çok güzel bir sözü var
    (bkz: organize kötülük)
  • şımarık bir zengin çocuğu tarafından işinden edilen yorumcudur. korsan 5 yıldıza karşı tepkisini göstererek onurlu bir duruş sergilemiştir.

bugünden sonra haluk yürekli ve gökhan dinç'in izinden gitmelidir. türk futbolunu kaosa sürüklemek isteyenlere rahatsızlık vermeye devam etmelidir.
  • bugünkü spor ajansı programında kendisi andre ayew'i mehmet topal'ın yanına koyup göbek orta saha olmasını beklediğini söylerken asıl brezilya milli takımında 8 numara oynamış olan giuliano'nun kadroda kesinlikle dışarda kalacağını söyledi.

kendisi bu cehaletle aspor ekranlarına ve özellikle haldun domaç'ın yanına cuk oturmuş. helal olsun aspor'a muhteşem tandemler oluşturuyor, emre bol ve turgay demir'den sonra aspor'un zaten yerlerde olan kalitesini hepten dibe vurdurmuştur merak ediyorum daha ne kadar düşebilecekler.

tebrikler turkuaz medya, insanı hiç şaşırtmıyorsunuz.
  • adam gibi adamdır. zekidir, ahlaklıdır. söylediklerini mantık süzgecinden geçirir, hukuksal zemine oturtur, tarihsel gerçeklerle destekler ve kitabın ortasından konuşur. amma ve lakin bu coğrafyanın huyudur; doğruları söyleyeni önce ekmeğinden ederler, susmazlarsa özgürlüklerinden ederler daha da susturamazlarsa canlarından ederler. bunun en somut örneği sabahattin ali'dir.

serdar kelleci de doğruları söylemiş, birilerinin nasırlı ayağına basmış ve maalesef ekmeğinden olmuştur. lafın kısası kendisi dürüst, samimi bir spor yorumcusudur. kimseye yaranmak gibi bir derdi yoktur. ekmeğini de her yerden çıkartır. seviyoruz abi seni. yolun açık ola.
  • kim olduğunu bilmiyordum yazılanlardan sonra baktım da adam daha önce de a spor'da çalışmış. yani para için bu işi yaptığını, taraftarlık, sporseverlik ya da insanlık onuru gibi kavramları çok da önemsemediğini aspor'da çalışmasından da anlayabilirdiniz. o yüzden çok da şey değil bence sports digitale...
  • sözlüğe 2013 nisanında düşüp, ileride kendisinden çok söz ettirecek diye bahsedilip, an itibariyle kendisi hk. 16. entry’yi benim girdiğim, her programda kendisi atıp kendisi inanan birisi.. insan bari programdan önce aynı masada oturacağı insanlara “olm ben konuşurken gülmemeye çalışın lütfen” der..

2013’ün milliyet’inde çalışmış olması dolu birisi değil arkası olan birisi olduğunu gösteriyor..

ve tabi kendisini görür görmez kanalı değiştirip trt spor’a geçiyorum, düşün artık..
  • dünyanın en kaypak ve korkak leş insanı tarafından işinden edilmiştir.

kendisi o kadar korkak ve kaypaktır ki kendi uydurduğu masallara inanan salaklar uyanır diye doğruları konuşan insanların ekmeğiyle oynamayı kendine hak görür.

dedesi olmasa tuvalet bekçisi olamayacak adam dedesinin devletten hülle yoluyla çöktüğü şirketlerin vergilerini kendi şirketlerinden uzak dursun diye saçma sapan yerlere harcamasına göz yumuyorlar.

sonunda iyilik kazanacak ve bu leş ziniyet bir gün yerle yeksan olacak.

serdar kelleci adamdır, onu işinden edenler karaktersiz ve korkak ve aşağılık insanlardır.. eminim ki daha güzel bir yerde işine tekrar kavuşur..

edit: fetullahçıların götünü yalayıp, kulübünde 2 milyon cemaat mensubu barındırıp, sonra gelip burada başkasına laf atanların da anasını avradını sikeyim..
hesabın var mı? giriş yap