• artık o muazzam gollerini galatasaray forması ile kaçıracak futbolcu.

beşiktaşlı dostlar için edit: canlar artık ayıp oluyor, gökhan zan, serdar özkan... bu gidiş gidiş değil yahu. nobre ile ibrahim kaş'ı da gönderin de tam olsun. zaten empati ile yaklaşıyordum size, anlıyordum ne çektiğinizi de illa uygulamalı mı yaşamı mı istediniz?
  • 13 temmuz 2010 galatasaray fc kleve maçı'nda asist yaparak geçen yıl beşiktaş'ta yakaladığı tüm istatistikleri geride bırakan futbolcu.
  • dün servet rövaşatayla gol attı, bugün serdar özkan'ın sözleşmesi feshedildi.. nehirlerin rengi garip, kuşlar ölüyor, anormal sıcaklık değişimleri söz konusu. biz resmen yarrağı yedik lan :((
  • spikerlerin maç öncesi notlarından:

- evet sayın seyirciler maç başlamak üzere iki takım da son hazırlıklarını yapıyor, terkrar belirtelim arda ve kewell sakat, servet kart cezalısı, serdar özkan da hapiste olduğu için bu maçta forma giyemeyecek futbolcular.
  • pino serdar özkan'ı keser yorumları üzerine sergen yalçın:

"serdar özkan kendi kendini keser."
  • artık galatasaray formasıyla rakiplerin sağından atıp solundan geçemeyecek futbolcu. yarrağı yedik.
  • haldun abi'ye camia olarak baskıyı arttırmalı ve beşiktaş'ın bu hamlesine barış özbek ile unutulmaz bir yanıt verilmelidir.

tanım: kelimelerin kifayetsiz kaldığı anların futbolcusu.
  • (bkz: #19052191)

maalesef kabusum gerçekleşti. beşiktaşlı taraftarların kurtulduk, şükürler olsun çığlıkları arasında galatasaray'a gelmiş futbolcudur.
    buradan beşiktaşlılara sesleniyorum. alacağınız olsun gökhan zan'dan sonra serdar'ı da bize yolladınız ya helal olsun size. darıldım vallahi.
    sırada kim var sevgili beşiktaşlılar?

edit: sevgili beşiktaşlı arkadaşlarım beni kırmadılar ve sorumun üzerine ortak bir cevap verdiler. mert nobre'yi de almamızı istiyorlar. şimdi ben buradan transfer komitesine özellikle haldun üstünel'e seslenmek istiyorum. lütfen beşiktaşlı kardeşlerimizi kırmayın eğer bonservisi bedava ise lütfen nobre'yi de alalım. hem serkan da yalnızlık hissetmez.
  • teknigi cidden cok yuksek bir oyuncudur. sut, pas, orta vs.. hepsi gercekten cok iyidir serdarda. tam cm adamidir yani. tek eksigi futbol zekasidir. hani cm'de vardi ya; decision, creativity, off the ball diye ozellikler. he iste onlar serdarla cristiano ronaldo arasindaki farki yaratiyor. (dikkat cekerim biri murcielago, digeri golf gti)
    galatasarayli arkadaslar gun gectikce serdari daha iyi taniyip besiktastan ne buyuk kazik yediklerini anlayacaklardir. umarim 2 sene sonra gs yonetimi de taraftar gibi durumun farkina varip serdari herhangi bir anadolu kulubune verir de adam su dunyada bir ise yarar. yoksa yedek kulubesinde curumeye devam edip okan koc'a baglayacak mazallah.
    gs taraftari belki bu soylediklerime kizacak ama biz gokhan zan transferinde de ayni seyleri soylemistik de yine de inandiramadik kimseyi.
    biz besiktasliyiz, biz acilarin cocuguyuz. biz iyi topcudan degil, kotu topcudan anlariz.
  • h.ü. : başkanım merhaba ben haldun nasılsınız?
    y.d. : oo halduncum merhaba iç güveyinden hallice, buyur
    h.ü. : başkanım biz serdar özkaa . . .
    y.d. : sattım gitti
    h.ü. : hayırlı olsun başkanım.
    y.d. : oldu oldu
hesabın var mı? giriş yap