• izmirli olduğu her halinden belli, bacakları biraz kalın, güzellik abidesi.

https://twitter.com/i/#!/yereliserel

http://www.youtube.com/watch?v=ogzx644jvqu
  • varlığından yeni haberdar olduğum genç yetenek. hislerim beni yanıltmıyorsa bence bu ismi ileride sıkça duyacağız.
  • olmaz böyle bir şey dedirten genç ve güzel oyuncu. 20 yaşındaymış kendisi.
  • bodrum masalinda oynayan sarışın güzel. ınstagramda ünlü olmadan öncede baya takipçisi vardı. daha çok yerlerde göreceğimizi pek sanmıyorum. çünkü ortalama bir oyunculuk var ve her karaktere bürünebilecek karakteristik bir yüze yada vücuda sahip değil. atıyorum bir köy kızını mahallenin fakir güzelini donem dizisi kızını oynayamaz. serenay sarıkaya gibi. yani sadece evin zengin tiki teenage girlu olur.sadece biraz iri en fazla şampuan ya da kot reklamında oynar. edit: bir röportajıni okudum da kapitalist bir ergen güya varoluş üzerine kafası karışık bir felsefe yapmış acidim cidden sıkıcı bir kız geldi bana. canım tv izleyicisi bunu istemiyor. bu aynı zengin birinin ben parayi sevmem değer vermem gibi talihsiz bir açıklama olmus
  • layıkıyla güzel diyebileceğimiz biri.

edit: bu entry'yi kızı gazetede görüp bi gazla girmiştim, geçen rol aldığı diziye ufak bir göz attım da o kadar da değilmiş.
  • başımıza yeni bir elçin sangu, hande erçel ve neslihan atagül gibi tebelleş olacağa benziyor. haber sitelerinde hakkında kusana kadar haber göreceğiz, yakındır. iyice de şişirilir şimdi.
  • cool girl havaları devam ederse eğer böyle samimiyet falan olmaz ortada. ağzına bi tane vurasım geliyor çünkü. havadan bakan insanları sevemiyorum yav.

bugün de birine sinirlendik çok şükür sjsjskkdks
  • bomboş bi kızdır. boyundan büyük laflar ederek varoluş sancıları çekiyorum numaraları komiktir. roportajda söylediği her şey birbirinden tutarsız o ayrı bi konu zaten de oses'e katıldıgında annesi kendisi için 'doğduğundan beri şarkı söylemek istiyordu zaten şu an ait olduğu yerde' falan demiş. ne gerek var oldugundan farklı gorunmeye? ünlü olmak istiyordum bi sekilde desen nolcak sanki. kendisi gibi binlerceden geçilmiyor tv'ler gazeteler zaten.
hesabın var mı? giriş yap