• dünyanın en çok yazılı küfür yiyen insanı olabilir. ciddiyim.
  • ben bu arkadaşla ve inci sözlüğün moderatörleriyle bir şekilde bir gece oturmak zorunda kalmıştım. fakülteli ve yeter lan 2 kafa gençlerdi, dünya sikine, minare götüne bir havaları vardı. ama bu arkadaş ve patientia denen zatı muhterem bırakın anarşik olmayı marjinal bile değillerdi. o dönem (ahmet abi seçim çalışmaları) bu adamda gördüğüm tek şey inci sözlüğün tanrısı olma yolundaki anlamsız çabalarıydı. umarım tedavi olmuştur.
  • tanımsız herif.
  • bir insan salak olabilir, ama o salaklığın bile getirdiği ufacık bir karakter olur amk.

bu adam hem salak, hem de karakter denen şeyden zerre nasibini almamış..

2-3 sene boyunca inci sözlüğü utanmadan kendi yaratısıymış gibi sundu medyaya, basına. olayın başından beri olmayan bir sürü çoluk çocuk da buna inandı. ulan madem ben yarattım havasındasın, bare sözlüğün ilk başladığındaki havasını koru. herif küfürleri bile sansürledi amk.. siyaset yapmama v.s. omurgasızlığına zaten hiç değinmiyorum bile.. admin mal olunca, haliyle modlar daha da mal oldu. sonucunda da birinci nesilden olan bütün ultra taşşak kafalı adamlar da siteden siktirolup gittiler.

çok salak adam çok..
  • başarılı bi projeyi bitiren hatta ağzına sıçan kişinin sözlük anlamındaki tabiri serkan incidir
  • kimdir nedir bilmem ama "ekşici" tasvirinde yerden göğe haklı lan
  • birazdan makina kafaya katilacaktir.
  • makina kafa'ya kiril harfleriyle "gezi unutma!" yazili tshirtle çıkmıştır.
  • an itibariyle makina kafa da konuşmaktadır.
  • belgeseli yayınlanmış inci sözlük kurucusu.
hesabın var mı? giriş yap