• mevcut bilgi birikimiyle sağlık yönetimi konusunda türkiye'de otorite sayılması gereken kişilerdendir. derslerde hardcore bilgiler işler ve disiplinli yapısıyla öğrencilere korkutucu gelebilir ama gerçekten bir şeyler öğrenmek isteyen öğrenci için bulunmaz nimettir.
  • çok net söylüyorum parti kursun oy verelim.

vizyonuyla bir çok üniversite rektörünü cebinden çıkartabilecek adam. dokunduğu yere kalıcı üstünlükler sağlayan eğitimler veriyor.

bireysel/kurumsal eğitimler veren şirketine şurdan erişebilirsiniz.

itu rover >>> inceleyin buradaki takımın danışman hocası. youtube da çok açıklayıcı videoları var. grur duymamak elde değil.

dip not: 12 - 13 - 14 nisan 2018 da istanbul teknik üniversitesi robot olimpiyatlarını kaçırmayın. şurdan detay bilgilerini görebilirsiniz. çoluk çocuğunuzu alıp gidin. zaman geçirin.
  • her ne kadar anlattığı bazı uç hikayeler kolpa gelse de bir üniversite hocasında olması gereken * birçok iyi özelliği * bünyesinde barındıran ve halihazırda itü'de ders vermeye devam eden hoca, hocamız.
  • boğaziçi üniversitesi'nde bir kadın öğrenci verdiği dersin final sunumunu yaparken cinsiyetçi söylemlerde bulunduğu için bölümden atılmış, hak ettiğini bulmuştur.

edit: "yatırım almak istiyorsan kadınlığını kullan" sözünü kafaya takanlara da düşük iq'lu demiştir. hoca bile öyle söylediğini kabul ederken kendisini çok seven birkaç eski öğrencisi iftira atıldığını söylüyor. bütün sınıfın önünde söylenmiş bir şeye iftira demek de garip.
  • bir akademisyen düşünün ki istanbul teknik üniversitesi’nde takım kurup harvard'ın kabul alamadığı yarışmada ödül alsın ( https://eksisozluk.com/itu-rover-takimi--5290498) ve takım liderini kadın öğrencisi seçsin, takımın tüm televizyon programında önce kadın mühendisler konuşacak ve ülke kadınların iyi mühendis olabileceğini anlayacak desin (https://www.youtube.com/watch?v=4yytuf_6ume ) ama ekşisözlük yorumlarına bakıldığında erkek düşmanı bir öğrencinin cinsiyetçi iftirası ile karşı karşıya kalsın (https://eksisozluk.com/biri/metanoikasit ). bu yoruma eski bir kadın öğrencisi olarak sadece gülüyorum :) iş yapmayı beceremeyen herkesin iftira attığı ülkede eminim hocam siz iyi şeyler yapmaya devam edeceksiniz.
  • sizi seviyoruz hocam, siz gerçekten iyi birisiniz. takılmayın bu insanlara, siz bizim gönlümüzde hep en birincisiniz.
  • kendisine doğru yer doğru zaman doğru söz doğru topluluk kuramı öğretilmeli diye düşüncelerim mevcut. burası türkiye, evet amerika değil bu da öğretilmeli. *
  • serkan hoca gerçekten hemen her öğrencinin tercih edeceği bir hoca tipidir, kendisinden ders almak istenir. akademik kariyer olarak belki dünyanın en başarılı hocası değildir, ki öyle bir iddiası olduğunu düşünmüyorum, ancak herkesin söylediği, muzdarip olduğu, dert yakındığı avrupai kafa yapısına sahip insan eksikliği konusunda itüdeki açık görüşlü ve en vizyonlu hocalardan birisidir.

yardımsever bir hocadır numarası öğrencilerinde bulunmaktadır ve başka dersle alakalı sorulan sorulara bile görevi olmamasına rağmen yardım etmeye çalışır.

gerçek hayatta bu adamı tanımıyorsanız şöyle özetleyeyim; bir insana sempati beslemeyebilirsiniz, ancak yukardaki yazarın hissettiği nefret/içten içe kıskanma duygularını serkan hocaya karşı hissetmek için içine kapanık,asosyal, kendisinden de nefret eden biri falan olmanız lazım çünkü durduk yere bir insana bu kadar bilenmek psikolojik bir rahatsızlıktan kaynaklanmaktadır muhtemelen. özel bir husumet vs durumları hariç tutularak söylüyorum.

evet kantinde goygoy yapıyoruz kendisiyle arada, iyi ki de var serkan hoca, beraber gülmek, eğlenceyi paylaşmak güzel şeyler.
hesabın var mı? giriş yap